1. 1.
  bilhassa saç sakal tanınmaz bir halde ve üzerinde kendi meşhur fotosu bulunan bir tişörtle, elinde içkisini yudumlayarak direndiği söyleniyor.
  ... sweet mandarine
 2. 2.
  canı çadırda solcu kız becermek istemişse olabilir.
  -1 ... telefoncu ekrem ii
 3. 3.
  ağzına kapsül yemediğine şükretmelidir.
  6 ... yuruyen cinsellik
 4. 4.
  Direnişi başlatanın çivegera olduğu uzun süredir konuşuluyor. Burada başlık açılması beni çok şaşırttı. Bildiğim kadarıyla olaylar şöyle olmuş.

  Çukevera ile ilgili bilinen en büyük yanlış ölmüş olması. Kendisinin ölüm meleği olarak özellikle ikiz ve cüce deneylerini yaptığı, rusya'nın kuşatılmasından sonra rusya'nın komşusu olan arjantin'e kaçtığı, burada ikiz deneylerine gizlice devam ettiği bilinir. Bilimseldir. Yani kanıtlanmış bilgilerdir ki ünlü bilim adamımız fazıl ilber şengöl konuyla ilgili makale yazmıştır, dünya'ya bu gerçeği kabul ettirmiştir.

  Çevegera'nın aslında 1934 senesinde Türkiye'ye kaçtığı ve bugün yosi kohen adıyla hâlâ üniversite öğrencisi olduğu bilgisini yine makalesinde açıklamıştır. Burada solcu eylemler içine girdiği, açtığı pankart nedenli sağcılardan dayak yediği, bu olayın intikamını almak için gezi direnişini başlattığını ben ilk ağızdan yani çevgere'den bizzat dinledim. Kendisinden korkmuyorum, hükümet eminim verdiğim bu bilgi nedenli beni korur. O yüzden açıklarken içim rahat.

  Ülkemiz üzerinde oynanan oyunlara çok dikkat etmemiz gerektiği yine bu örnekte gizlidir. Ben siyaset konusunda çok fazla şey bilirim, ülkemizi kıskanıyorlar, yıkmaya çalışıyorlar. Dikkat edelim. Burada hep beraber ülkemizi savunabiliriz arkadaşlar. Hepimizle gurur duyuyorum.
  ... yere dusen ilk kezban tanesi