1. 1.
  kılıçdar denen kabiliyetsizin son bir kez daha genel başkan seçilmesi ile vuku bulan durumdur. öyle uzun uzun bir hikaye yok, afedersiniz ama sikerler böyle aşkın ızdırabını. chp artık atatürk'ün kurduğu parti falan değildir. solculuk adı altında kürt milliyetçiliği yapan bir partinin arka bahçesidir.

  not: bugüne kadar oy kullandığım bütün seçimlerde chp'ye oy atmış bir insanım(yaş 34). ayrıca ideolojik olarak sol görüşlü ve dini inancı da bulunmayan bir insanım. evet hayatımda ilk kez sağ bir partiye hem de siyasal islamın bayrak taşıyanına oy atacağım ilk seçimde. bir de; parti başkanlığına kılıçdarı tekrar getiren o delegelerin topunun sülalesini ayrıca seveyim.
  6 -7 ... ecinni
 2. 2.
  "Meyilli" olan trolün hikayesidir! Gerçek atatürkçü taraf olmak zorunda hissetmez. Sistem tıkandı mı? Tıkanan sistemin aktörlerinin şemsiyelerinden birinin altına girmez. Kendi şemsiyesini açar kendi yoluna gider! Tabii atatürk'ün ilkeleri doğrultusunda...
  2 -4 ... lesley mateas
 3. 3.
  Sen zaten chp seçmeni değilmişsin ki. Bilinçsiz seçmenlerden biriymişsiniz. Sorarım sana. Chp’ye oy verecek görüşte olan birisi, chp’nin hareketleri dolayısıyla ondan soğuyup nasıl siyasal islam savunan partiye oy verebilir? Chp sosyal demokrat bir parti. Eğer sen sosyal demokratsan chp dışında aklına ilk gelen mhp, iyi falan olsun, akp nedir? Dolayısıyla zaten chp anlayışına sahip olmayan bir seçmen olduğun için benim için çok da önemli olmayan bir eylem.
  5 -1 ... bir deniz hikayesi
 4. 4.
  Oy atmayan biri olarak CHP gibi bir parti nasıl hala bukadar oy alır.oy atanlarda CHP den nasıl medet beklerler hayret bi durum.
  1 -2 ... kalahari 1
 5. 5.
  Yaş 34 müş. Yalancıyı skmiyolar tabi.
  4 -2 ... flat head
 6. 6.
  (bkz: cool story bro)
  ... usualsuspects