bugün

ikinci nesil çaylak.
(bkz: sıkılınca online listesine bakmak)

edit: yazar olmuş, hoşgelmiş.
yazar olmayi bekleyen caylak.muzik bilgisini paylasmak isteyen yazar.simdiden kendisine hos geldin diyip,basarilar dilerim.
Nickini okumayı beceremediğim yazardır. "Çazsmir duunyil" midir acep? Anlamı nedir? Yoksa klavyenin tuşlarına rastgele basılarak mı elde edilmiştir bilinmez.
türk milletinin ciğerinin yandığı bir günde sağa sola bok atıp, üstüne bi de "türkiye o 14 şehide hiç ağlamasın" diyerek, masanın sanki "öbür" tarafından olduğunu ima etmek isteyen yazar.
beni sözlüğe davet eden bilgili insan. progressive müzik dışında her konuda bilgilidir ve saatlerce konuşabilir. lakabı menovordur.
an itibari ile , muhtemelen ozal apo dan daha buyuk bir kurt liderdi başlığını açması sonucu çaylak olmuş yazardır.
ikinci kez yazar olmuş yazar.

(bkz: dönüşüm muhteşem olacak)
sözlüğe olan katkımı verdiği bakınızlarla sabote eden yazar.
teknik resimden yüz almış pislik insan.*
(bkz: bay/bayan bakınız)
hepimiz trabzonluyuz hepimiz mustafa kemaliz başlığındaki entryleriyle karadeniz halkı hakkında pek iyi düşünmediğini anladığım yazar. karadenizlilerden ne gördüyse artık.
(#1229853) nolu entrysi ile karadeniz halkına sövmeye devam eden yazarımsı.
karadeniz insanına ayıp etmiş yazardır. yapıcı olmak yerine istemedende olsa yıkıcılığı tercih etmiştir (#1229853) nolu entry ve başlığı sadece yapıcılık adına açılmıştır.
karşıyakalı olmanın gururunu ve ayrıcalığını yaşayan yazar.
sözlük üstünden tehdit eden yazar.
bu insan nedense spor olarak 4 kişilik takım kurar ve 30 kişi+sandalye masa ya dalar.mantık aramak hatadır.dürtüdür.kaşıntıdır.isteyen kaşısındır.
(bkz: resitpasa)
görgü ve terbiyesiyle gönüllerde taht kurmuş (!), müzik bilgisiyle kültürümüze kültür katan (!), sözlüğe tertip ve düzen getirmek için canla başla savaşan, kaka laflar edenlerin ağzına acı biber süren yazarımızdır.
(bkz: ahlak bekçisi)
barzolar kenti istanbul konusuna girdiği entry ile tek başıma odamda alkışlamama sebeb olmus yazardır.helal olsundur.
(bkz: barzolar kenti istanbul)
dış görünüşünün çok çabuk değiştiği yazar. görsem tanımayabilirim yolda, saçı maçı çok çabuk uzuyor.
Bu * insanlara nasıl katlanıyor diye sabrına hayran kaldıgım yazar.
nick'ini okumayı beceremediğim yazar. kezmir dunyil çezmir dhuunil şazmir dhüünıl çejmir dünil * *
nickiyle ilgili bir çok muhabbet geçen iyi defans. bir zamanlar ingiltere kalecisi vardı ona çok benziyor ayrıca simon muydu neydi? neyse işte maç esnasında
+abi çasmy dury... sen şu tarafa geç ben de bu tarafa
-abi iyi de benim nick...
+yaa amaan neyse ne yaa.
rafael marquezi hatırlatan zirvede tanıştıgımız aslında duraktakı de oymuş ama ben anlamamışım yazarı.
herşeyi makroekonomiye bağlayan yazardır. onun dediğine kalsaydık 5 yıllık akp iktidarından sonra işsizlik kalmaması gerekirdi. yani hep makro hep makro olmaz, mikro da lazım.
1999 uncu entrysinin üstüne entry girmeyerek fantazi yapan muhterem. * *