1. .
  tüm dünyadaki amerikancılara, gericilere baya kötü bir haber. onun dışındaki herkes için günün en güzel haberi belki de:


  Venezüella Devlet Başkanı Hugo Chavez, bir süredir mücadele ettiği kanserden tamamen kurtulduğunu ve sağlığına kavuştuğunu açıkladı.

  Uzun süredir kanser ile mücadele eden ve tedavisini Küba'da yaptıran Hugo Chavez, kanseri yendi. Hastalıktan kurtulduğunu, kanser taraması için geçtiğimiz günlerde gittiği Küba'dan dönüşünde yapan Chavez, "Yeni Chavez geri döndü. Yaşayacağız ve yaşamaya devam edeceğiz" dedi.

  Hugo Chavez haziran ayında Küba'da bir ameliyat geçirmiş, ardından 4 kez kemoterapi tedavisi almıştı. Başarılı geçen tedavi süresinin sonunda, kanserden tamamen kurtulduğunu açıklayan Chavez, yakında başlayaacak olan devlet başkanlığı seçimleri için aktif olarak çalışmaya hazır olduğunu söyledi. Seçimleri kazancağından emin olduğunu da belirten Chavez, "daha çok çalışmalıyız" diye konuştu.

  (soL portal)
  3 -4 ... anadol
 2. .
  güzel Venezuela'mızın sevgili lideri hugo chavez'in kanseri yenmesidir nasıl sevindik nasıl sevindik anlatamam türkiye'de tek derdimiz buydu güney amerikanın bu mübarek önderi kanserden kurtulsun diye günlerce hatim indirdik neyse'ki dualarımız kabul oldu kanseri yendi bu mübarek insan. darısı diğerlerinin başına inşallah. *
  -3 ... kurtcebe noyan
 3. .
  (bkz: türkiye haydi sokaklara)
  (bkz: hepimiz chaveziz hepimiziz venezuelalıyız)
  (bkz: şimdi onlar düşünsün)
  2 -2 ... oytunkaran