1. ?.
  Venezuela Başkan Yardımcısı Nicolas Maduro'nun, Devlet Başkanı Hugo Chavez'in hayatını kaybetmesinden saatler önce yaptığı açıklamadır. Maduro, iki ABD'li diplomatı, casusluk yaptıkları ve ülkenin istikrarsızlaşmasına yönelik faaliyet yürüttükleri için sınır dışı ettiklerini de açıklamıştı.

  World News'in haberine göre Maduro, Başkanlık Sarayı'ndan yaptığı açıklamada "Kumandan Chavez'in sağlığına düşman tarafından saldırıldığı konusunda hiçbir şüphemiz yok" denildi.

  latin amerika'nın demokratik seçimlerle işbaşına gelen sol görüşlü liderlerinin kısa zaman içinde kanser hastalığına "yakalanmaları" (Paraguay Devlet Başkanı Fernando Lugo, Brezilya eski Devlet Başkanı Lula ve görevdeki Başkan Dilma Rousseff ve Arjantin Devlet Başkanı Christina Fernandez), abd'nin "arka bahçesi" olarak gördüğü latin amerika'da bugüne kadar askeri darbeleri desteklemesi, açık işgallerde bulunması, liderlere karşı suikastler ve komplolar düzenlenmesi, bugün ise askeri darbe ve ayaklanma ile iktidardan indiremedikleri liderlere radyoaktif madde içeren veya genlerde mutasyonlar yaratarak kanseri tetikleyen özel üretilmiş virüs bulaştırarak kansere yakalanmalarını sağlamak suretiyle kurtulmak istediği görüşünü neredeyse kesinleştiriyor.

  bunun diğer bir kanıtı da, 2007 yılında ortaya çıkan bazı gizli belgelerde, ABD'nin dünya liderlerini öldürmek için radyoaktif zehirleme yöntemini kullandığının ortaya çıkmasıdır. 1948 yılında ABD ordusunun üst düzey yetkililerince kabul edilen bir programa göre, önemli sivil ve askeri kişileri öldürmek üzere radyoaktif maddelerden faydalanılmasını öngören bir plan hazırlanmıştı. bu plala ilgili belgeler 2007 yılında Associated Press Bilgi Edinme Yasası kapsamında ABD devletinden alınmış, ancak devlet bu belgeleri hedef alınan kişi ve operasyona katılan ajanların isimlerini saklamak amacıyla sansürleyerek vermişti. yani abd, katil olduğunu itiraf etmekten dahi çekinmemiştir.

  abd, "commandante chavez"in öldürmekle "bolivar"ın ruhundan kurtulacağını sanıyorsa, çok yanılmaktadır. latin amerika, on milyonlarca bolivar'a sahiptir ve yeni liderler milyonların arasından çıkacaktır.

  http://www.aksam.com.tr/d...kanser-etti-/haber-174777

  edit : kanserin virüs ve bakterilerle ortaya çıkmadığını sananlar için; bazı virüs ve bakteri türlerinin kansere yol açtığı bilinmektedir.

  http://toraks.dergisi.org/text.php3?id=540
  http://www.doktorlariz.bi...m-agzi-kanseri-16169.html
  http://www.tedavin.com/ka...in-kanserle-iliskisi.html
  http://uzmaninasoralim.co...acan-virus-ve-bakteriler/
  2 -1 ... zarbut
 2. ?.
  Nicolas Maduro'nun açıklamasıdır. inandırıcıdır.

  http://haber.sol.org.tr/d...d-bulastirdi-haberi-69329
  1 -3 ... godspeed you black emperor
 3. ?.
  günümüz cia ajanlarının inkar ettiği gerçektir.
  2 -1 ... zarbut
 4. ?.
  hiç şaşırtmayan, hatta ilk akla gelendir. amerika, kendisine karşı dimdik ayakta durabilen liderleri sevmez. sadece dimdik ayakta duruyormuş gibi görünen piyonlara izin verir.
  4 ... uludag cok bozdu
 5. 1.
  kanserlerin gercekten azimsanmiyacak bir bolumunun basitce virusun girdigi hucredeki bolunme mekanizmasini bozmasiyla olustugunu bilmeyen bir suru yazarin hakkinda sacmaladigi konu.
  3 -1 ... eyeoftornado