1. .
  Genelde dış dünyası içerisinde erkekler tarafından arzu ettiği ilgiyi, ya da iltifatlı sözleri pekte fazla hissedemeyen kızların internette chat yaparken, prenses19 , superisi , tatlicadi , sweetgirl , tadindanyenmez vs. tarzi nickler alarak sadece cinsiyetleri "kız" olması sebebiyle yurdum abaza gençleri tarafından güller çiçekler arasında karşılanması, onu tanımak adına özellerde mücadele veren erkekleri gördükçe o ego duygusunu tatmin eden kızlardır.

  (bkz: eli klavyeye degmemiş kız aramak)
  9 ... secretcode
 2. .
  vebkem çıktı mertlik bozuldu..
  2 ... sıpa
 3. .
  birde bunların (bkz: ulasılamayan kız) modelleri vardır.

  -selam adın ne?
  +sanane
  -ok tamam nerden?
  +sananeeeee
  -ok tamam konusmak ister misin?
  +git basımdan
  ... secretcode
 4. .
  chat yaparken prenses moduna giren kız beyaz atlı prensini internette bulamayacağını bi gün anlayacaktır.
  2 -1 ... cnnturk
 5. .
  (bkz: o beni prenses peri saniyor)
  1 ... arabaciarabayatasget
 6. .
  nette kendinden başka eli yüzü düzgün kız olmadığını sanan şapşal kız.
  -1 ... limonsuz diyet kola
 7. .
  konuşurken kelimelerinizi dikkatli seçmeniz gereken kız modelidir.çünkü bunların gerçekten kendilerini prenses yerine koyanları vardır. anne babalarınıda kral ve kraliçe olarak görürler.

  genç günlerce uğraşıp kızın msn adresini almayı başarır. eklenir ve konuşmaya başlanır. ilk harfi bastıktan sonra meydana gelen avatarda, bir prenses bir kediye sarılmıştır. asl ve nrd gibi sorular geçilir,sohbetler sohbeti açar. ilk bir kaç saat sonunda 'sız' veya 'siz' ekleri ve resmiyet, yerini hoş ve samimi bir sohbete dökmüştür. genç planı kurar ve sorunlarından bahsetmeye başlar. kızda önemsenmenin vermiş olduğu hazla kendince fikirler vermeye. avatardaki kediye sarılmanın gösterdiği şefkati, kız gence gösteriyordur. bir kaç hafta bu şekilde arkadaşça sohbetler döner. genç prensesini, prenseste prensini bulduğuna inanmaya başlar.

  bir gün olur, her ikisininde ailevi problemleri olmuştur ve yazışmaktan sıkılmışlardır. değişik bir aktivite isterler ve tavla oynamaya karar verirler. yahoo id leri vardır ve girerek bir masa açarlar. genç ilk oyunu bilerek verir, nede olsa erkektir ve tavlada iddialıdır. prenses biraz daha acemidir. mikrofonlar takılır, hem konuşup hem oynamaya devam ederler. genç oyunu bilerek vermiştir ama şansı dönmüştür. oyunu 2-1 le açarken, prenses 6-6 ile açmaktadır. yahoo delikanlıya cimri davranırken, prensese yürü ya kulum demektedir. genç hırs yapar prenses ise pembe mouseu ile tıkır tıkır başına geleceklerden habersizce oynar. arada kahkahalar atarak yaptığı espriler, delikanlının yüzünde tokat gibi patlar. oyun 4-4 olmuştur, pullar toplanmaya başlanmıştır, genç sigara üstüne sigara içer, sessizleşmiştir, mousea sert basmaktadır, ve son 2 pulu kalmıştır, prensesin oyunu alması için sadece 6-6 atması gerekmektedir ve prenses pembe mouseuna basar;6-6.

  prenses 'oleeeey', delikanlı ise 'şansını sikim' der, ama bunu derken unuttuğu bir şey vardır, içinden söylemeyi unutmuştur. prenses duymuş ve donmuş kalmıştır, direk oyundan çıkarak, pembe nevresim takımlı yatağına uzanır ve gözleri dolu dolu olarak, hayal ettiği beyaz atlı prensin, halbuki su katılmamış bir öküz olduğunu fark eder.
  5 ... soothsayer