bugün

2005 yapımı bir film. Başrollerinde johnny depp oynar. Bir çocuk filmi olmasına karşın binlerce yanlış bilgi verir.

Ne imiş, dünya da bilmem ne adında bir yer varmış, dev arılar gerçekmiş. Minik insanlar varmış. Vs vs.
(bkz: charlie and the chocolate factory)
2 kez tarafımdan izlenmiş film. Başlığı niye açılmamış merak konusudur.
Aslında çocukların değil, ebeveynlerin dikkatle izlemesi gereken film.
Bunu severek izleyen ağır gerizekalıdır.
willy wonka -Çimenlerin tadına bakar mısınız?
charlie - çimenler yeniyor mu?
willy wonka - elbette. Bu odada gördüğünüz her şey yenebilir hatta ben bile. Ancak bunu yapana yamyamlık derler çocuklar. Ve pek çok toplum bunu hoş karşılamaz.

Çimen değil insan yemek yanlıştır deniyor.
Johnny depp in willy wonka rolunde oynadığı roald dahl tarafından aynı isimle yazılan kitaptan uyarlanarak çekilmiş tim burton filmi .
aslında kitaptır. çocukken çok severek okuduğum bir kitaptır hem de. artı olarak filmdir, johnny depp başroldedir, çok da güzeldir.
iyilerin kazandığı kötülerin kaybettiği klasik amerikan filmlerinden biri.

iyi bir çocuk olursan belkide çikolata fabirkasını yönetebilirsin.
verdiği sosyal mesajlar olsun, müzikler olsun müthiş filmdir.
facebook'ta ki bazı kızların üretildiği yer olarak bildiğim fabrika.
valla hakkında kısmında öyle yazıyor, ben öyle gördüm.
Johny deepin tanınmaz halde baş rop oynadığı cocuk filmi. Güzel film öneririm.
Johny Deep'i ilk görüşte tanıyamadığım harika bir Tim Burton filmi. Herkese öneririm.
Willy wonka rolünü Marilyn manson ın isteyip johny deep in aldığı ve başarıyla tamamladığı ilginç film. Yani yıllar önce epey ilginç ve eğlenceli gelmişti.
Umpa lumpaların dans edip şarkı söylediği bol çikolatalı film.
helena bohem carter için izlediğim film. velet resmen fabrikayı cebelleze etmişti amk.
Johhny Depp'in oynadığı filmlerden.Bilin altına çalışıyor genellikle.
görsel
1 nisan 2017 Ülker in darbe girişimi ile alakalı olabilecek bir film.

Derhal araştırılsın ve incelensin. Ben bu filmde fetocu ve ulkerci kokular seziyorum. Burnuma yanık çikolata kokusu geliyor.
Çocukken favori filmimdi. Oldum olası fantastik şeyleri severim.
willy wonka ve charlie...
güzel bir filmdi çocuğun mutlu olması ve yüzündeki o ifade
ders çıkarılması gereken bir film.
burda verilen en önemli ders bence her şeye sahip olmak değil önemli olan sevgi,saygı ve elindekilerin kıymetini bilmek.