bugün

nickelback'in solisti kanadali eleman. ayni sarkilari soyleyip duruyor zaten fenerbahce taraftari gibi.
how you remind me sarkisindan sonra bir daha vurucu bir sarki yapamamis insan.
grunge rock yapan grubun solisti.*
acayip etkileyici sesi vardir. güzel ve sert sese sahip sahsiyet.*
Harika ses tonuna sahip nickelback solisti. Nickelback'i taşıyan adam. James Hetfield hiç bu kadar iyi taklit edilmemişti efendim. kesinlikle dinlenesi.
spiderman'in müsikisini yapan adamdır.
pop rock vokali.
nickelback in güzide elemanı,spiderman film müziği 'hero' adlı güzide bestenin yorumcusu,
santana'yla yaptığı düet ise dinlenmeye değer bi sanat eseri (bkz: )
why don't you and I , into the night ft santana şarkıları dinle dinle dinlenir. iç gıcıklayan bir sesi vardır.
avril lavigne ile nişanlanmıştır kendisi.
ben bu adamı çok takdir ederdim; gerek müziğiyle gerek efendiliğiyle.. şimdi diyeceksiniz ki, "nerden biliyorsun?" biliyorum işte, orası mühim değil.
bildiğin iyi şarkılar yazan bir besteci, güzel sesli bir rock yıldızı olan bu ağabeyimiz, öncelikli fiyaskosunu saç tıraşı olarak yapmış; sonrasında ise avril ergeni ile nişanlanarak ne menem bir dangoz olduğunu göstermiştir.

he şimdi ben chad ne kadar efendiyse, avril de o kadar şimarık bir kız çocuğudur diyorum ve geçiyorum.

Allah mutlu etsin tabi..Zira ben burda ne kadar "o kadar strong bir presence var ki" durumlarına da girsem fayda etmeyecek.
avril lavigne'nin kocası.
Böyle bir ses dünyada tek bu adamda var bence. Adam hem rock söylüyor hem romantik.