1. 1.
  kitap okuyan her ergenin bir dönem okuduğu, vay be adam nasıl yazıyo şeklinde tripten tribe girdiği, sonra ne geyikmiş bu adam diye düşünüp rafa kaldırdığı yazardır. *
  62 -10 ... cikarinbeniburdan
 2. 2.
  leman'da da yazar kendisi. şizofren aşka mektup, bana türkçe bir ekmek ver, hayallerini yak evi ısıt, kırk yılda bir gibisin aklıma gelen kitapları.
  6 -1 ... severus snape
 3. 3.
  geçen hafta, kitaplarının reklamlarını yapan yazarlara kızan söylemlerine rağmen, televizyon makinası na konuk olmuştur. program ne de güzel geçiyordu bu adam gelip oraya oturana dek, gülüyorduk, eğleniyorduk, yılmaz morgül le tavan yapmıştık hatta.

  yeni kitabını bir güzel tanıttıktan sonra, üniversiteli gençlerden yakınmıştır, behçet kemal çağlar, turgut uyar gibi isimleri tanımadıkları için. bir allah ın kulu da çıkıp dememiştir ki, sizin gibiler bu kadar meşgul etmeseydi rafları, yirmibeş senedir aşk aşk diye yazıp durmasaydınız sizi değil onları tanırlardı, gençlerin beyinlerini sulandırdınız aşkı devrik cümlelerle anlata anlata yahu.

  son kitabının adı da buna örnektir, (bkz: derinliğine kimse sevgili olamadı). bu mudur yani yirmibeş yıllık yazın geçmişinin meyvesi?
  20 -4 ... don kişot
 4. 4.
  televizyon makinasından baska programa katılmijanı soleyip hemen iki gun sonra tv8 de garip bi programa katılarak kitabının tanıtımını yapmıs ve acıkca tukurdugunu yalamıs depresif yazar
  3 -1 ... ozsaycan
 5. 5.
  kemalettin tuğcu'nun yeni nesil versiyonu, bunalım, depresif, derin yazar. bir süre sonra kitapların kapağını görmek bile kişiyi irite eder.
  2 -1 ... oylumunelumune
 6. 6.
  Takıntılı lise kızlarının okuyabileceği düzeyde yazan okunması sadece zaman kaybı olan yazarımsı insan.
  5 ... pragmatik
 7. 7.
  (bkz: sizofren aşka mektup)
  2 ... mintiminti
 8. 8.
  imza gününe giden kızları, devrik olarak kurduğu aşk dolu cümleleriyle kandırmaya çalışan, imzaladığı her kitaba "nasıl da bakıyor gözlerin bir melek gibi" tarzında yazılar yazmaktan kendini alamayan, sabah yayınlanan kadın programlarına kitabını yollayarak reklam yapmaya çalışan, bir de şizofren aşka mektup yazan yazık kişi.
  4 -3 ... janis joplin
 9. 6.
  kabataş mezunudur aynı zamanda.
  2 ... ne olsun bilmem ki
 10. 7.
  yazılarının sıkıcılığından dolayı, yazılarını okurken canımdan bezdiğim adam. okumaktan çabuk bıkıyor insan ve merak ediyor:''bu adam bunları yazmaktan bıkmıyor mu?''
  3 -1 ... sesli