1. 1.
    bugün yaşanan kadın cinayetinin failidir.
    https://www.ntv.com.tr/tu...ti,ljja6O2B30uTTxiJiqP9NA

bir kadın daha öldü.

yazık...
    8 -3 ... federal almanya
  2. 2.
    kadın cinayeti olması olayı daha fazla dramatize etmemeli. cinayet zaten çok vahşi ve acıklı bir hadise.
    1 -2 ... serdarsl06
  3. 3.
    yarım kalmış işi demek ki.Bunu izinli salan zihniyete....
    ... futursuzumk
  4. 4.
    (bkz: erdoğan affı)
    ... fanfan la tulipe
  5. 5.
    cezaevlerinin suçluları ıslah edemediğinin kanıtı.bence bu tarz insanları benzer suçlularla beraber aynı odanın içine hapsetmek yerine psikolojik tedaviler ve rehabilitasyonlar yapılmalı ki bu insanlar topluma korkunç zararlar veremesin.
    -1 ... ogiicann
  6. 6.
    alaattin çakıcı çıktı ya gerisi önemli değil.
    1 -1 ... manyak olmaya karar verdim
  7. 7.
    Adam insan hayatının ne kadar ucuz olduğundan dem vurup bir de idam istiyor vay amk. Evet.
    1 -2 ... gothmog15
  8. 8.
    kuzey kore'de olsa öldüreni direkt idam ederlerdi.
    ... evethayir
  9. 9.
    Kaçıncı bu? Hasta ruhlu manyaklar koskoca sistemi, düzeni nasıl bu kadar kolay kandırabiliyor? Bundaki garipliği, sıkıntıyı gören çözüme kavuşturmak için çaba gösterecek bir tane devlet büyüğümüz yok mu? Suça bulaşanların hapiste mahkum olması bile masum insanları korumaya yeterli gelmiyor işte. Demek ki doğru olmayan, yolunda gitmeyen birşeyler var. izne çıkıp ordu'da masum kızcağıza musallat olan iblis, bu iblis ve daha niceleri. Normalde olmaması gereken ve olmayan canilikler neden yaşanır oldu? Memleketimizdeki masumların kahrı bitmeden, sebepsiz yere yaşadıkları vahşetlerin vebali giderilmeden güzel ve mutlu günlere ulaşmamız imkansız bence. Hak etmiyoruz zaten. Yer artık. Cinayetler, sapkınlıklar, küfür, tehditler, hak edilmemiş kazançlar, hak yemeler... siyaset ve ideolojiden soyut şekilde kendi kendime sorduğum ama cevabını bilemediğim sorularım var. Paylaşmak istiyorum. Sahiden şu yaşadıklarımizdan, bu ruh halimizden, bitmek bilmeyen kahırlardan, herkesin birbirine bir acayip bakmasından, çekingen davranmasından, kısacası bu hal ve vaziyetimizden gerçekten memnunmuyuz? Mutlumuyuz? Normal, rutin her zaman olan şeyler mi olmaya devam ediyor? Sahiden vicdanlarımızda mutlu ve mesutmuyuz millet olarak? Acaba herşey normal ama ben mi normal değilim? Abartıyormuyum diye düşünüyorum. Abartıyor olsam bile neden vicdanik rahat değil? Türlü türlü kotü şeyler yaşadım hayatımda, herkesin yaşadığı gibi. Kendime bir damla göz yaşı dökmemişken hiç tanımadığım, kim olduğunu bilmediğim insanların başına gelen şeyler neden vicdanımı rahat bırakmıyor? Kaç gün ömrüm olduğunu bilmiyorum. Hayatım boyunca dilek öğretmeni ve oğuz çocuğu ve dedesini unutamayacağımı biliyorum. Neden ve nasıl eminim bundan? Sorumlusu, sebebi değilim. Kendi yaşadıklarımı unutuyorum her insan gibi. Neden vicdanım rahat bırakmıyor. iyi ve güzel şeyleri hak etmediğimi/etmediğimizi söylüyor. Gerçekten böyle iyimiyiz? Yetsin, bitsin istiyorum artık. Masum ve iyi insanların hanelerine yüreklerine ateşlerin düşmediği bir ülkede yaşamak istiyorum. Suç ve suçlu hep vardı aramızda ama böyle değil. Nasıl ve hangi arada böyle vahşi ve gaddar olmayı öğrendik. Dilek, temenni ve zalime beddua. işe yaramiyor işte bu yöntem. Yeterli değil demek ki. Bunu anlamak bu kadar zor mu? Birşeyleri eksik ya da hatalı yaptığımız ortada değil mi? Rahmet, başlassağlığı ve sabır dilemeye yüzüm tutmuyor. Peki ama neden?
    3 ... huzursuz adam
  10. 10.
    ne bekliyordunuz ki? önüne geleni dışarı salmadılar mı?
    ... obijol