1. .
  Ölümüne ve ilgisizliğe tepki duyanların düzenlediği eylemin adı.

  YER : Galatasaray Lisesi Önü / istiklal Caddesi

  TARiH : 15 Ekim 2009-Perşembe

  SAAT : 19.00

  ordayız!
  7 -2 ... viki portmanto
 2. .
  ekşi sözlük'teki sözde hümanistlerin kendi sözlüklerinde değindikleri, buraya da bu konuyla ilgili her konu gibi onlar gibi olanlarının taşıdığı, zincirleme yapmacıklık.
  1 -3 ... grb 050904
 3. .
  komutanları tarafından ellerine pimi çekili halde verilen el bombasının patlamasıyla hayatını kaybeden askerler ya da mardin bilgeköy'de katledilen çocuklar için de ayrıca oluşturulup oluşturulmadığını merak ettiğim zincirleme insan tamlaması. onlar da insan, o da değil mi? sahte olmayın bu kadar.
  1 -3 ... pulemjot kalashnikova
 4. .
  bir hiç uğruna ölen gencecik kız'ın faillerinin meçhul kalmasını protesto edenleri, şehit cenazelerine duyarsız kalıyormuş gibi hedef gösterenlerin bok attığı eylem.kafanızı ve tasınızı başka yerde teşhir edin sevgili apolet fetişisti dostlarım.
  4 -2 ... viki portmanto
 5. .
  sanki bu ülkede insanlar şehit cenazelerini ekran başında kahkahalarla, ellerinde viski kadehleriyle karşılıyorlarmış gibi bir hava oluşturan sözlük yazarları var. "tik at, bir tanesi daha gitti" falan demiyoruz arkadaşım. Üzülüyoruz, ve üzüldüğümüz için bu tip eylemlerin yapılması gerektiğini düşünüyoruz. çünkü ceylan için bir bilinç oluşturduğunda orada atılan bir kurşun için zihninde sorgu başlayacak. niye? diyeceksin. Neden insanlar ölüyor diyeceksin. neden birbirimizden nefret ettirildik diyeceksin. Ayrıca doğu'da ülkesi için canını veren şehit için ağlayacak 70 milyon var ama küçük ceylan'ın ailesinden başka kimsesi yok. işte artık poligondaki hedef'ler gibi ölümlerin üzerinin kapatılmaması için o eylem yapılıyor orada.
  3 -1 ... zabalaynn
 6. .
  (bkz: ceylan önkol/@they killed kenny you bastards)
  ... they killed kenny you bastards