bugün

oynadığı neşeli gençlik filmi ile tüm kariyerini bitirmiştir. bundan sonra kamera arkasına geçer ancak.

edit: pardon ya, ne kariyeri.
çocuklar duymasın'daki ve oynadığı bir reklam filmindeki performansıyla kendisinden nefret etmiştim adeta. bir insan bu kadar mı ititci olabilir diye soruyordum kendi kendime.. gel gör ki seksenler'deki performansı ayakta alkışlanacak cinsten. ailecek severek ve beğenerek izliyoruz efenim. yardıradur!
Seksenler dizisini izlemem için tek bahanem olan müthiş yetenekli oyuncu. (bkz: pöf) (bkz: şahin)
televizyon dizileri izlemeyen ve hatta karşı olan biri olarak seksenler dizisinin son bölümünde, kafasına kesekağıdı geçirip de aile babasını korkuttuğu ve dayak yememek için topuklayıp kaçtığı sahne gözüme ilişince biraz kendisini seyrettiğim ve son derece başarılı bulduğum kişi. gerçekten rolünün hakkını vermiş.
seksenler dizisinin almancı şahinidir. taklit yeteneği oldukça üst düzeyde olan oyuncu, güldürmektedir. replikleri, hareketler üstüne cuk oturmuştur.
Koyu Fenerbahçelidir, futboldan da fena halde anlar. Zaman zaman futbol yorum programlarına da katılır. Alex'in Fenerbahçe'den gönderilişi, fena halde bünyesine işlemiştir. Aykut Kocaman'a çok ciddi tepkilidir şu aralar....
Çok yetenekli bir oyuncudur Çocuklar Duymasın'da ve Seksenler'de oynadığı rollerle ünlenmiştir.
bkm oyuncularındandır, seksenlerde harika oynamaktadır.
seksenler dizisinde şahin'in ''dans dans küt küt'' repliğinin sahibi
Aziz Yıldırım taklidi ile yarmış olan oyuncudur. Detayları çok iyi yakalamıştır.
https://www.youtube.com/watch?v=3ufF96nrNNs
gereksiz oyuncu. itici kişilik.
(bkz: 1982) doğumludur.
aziz yıldırım taklidi süper ötesi olan oyuncu.
seksenler dizisini izleme sebebimdir. çocuklar duymasın dizisinde ben de sevmiyordum, hatta o kadar sevmiyordum ki nasıl oynadığını dahi şu an hatırlayamıyorum. fakat seksenler'de resmen tüm yeteneğini ortaya dökmüş, hem güldürüyor hem de kendine hayran bırakıyor. adını ve soyadını da şu an öğrendim, başarılar ceyhuncuğum. zirvedesin.
yetenekli bir adam. özellikle seksenlerde mükemmel rol yapmış. aziz yıldırım taklidi de mükemmel bu arada.
sürekli önüme bu arkadaşın oynadığı tiyatro oyunlarının afişi geliyor. nedense bütün afişler de suratını saçma sapan mimiklere sokmuş zaten gıcık bir adam daha da gıcık oluyorum her gördüğümde. En sonunda bir sayfasına bakayım dedim. karşıma portakal suyu sıkarken halay çektiği video geldi. tamam knk en komik adam sensin cok sempatiksin vay be portakal suyu ile halay çekiyor gül gül öldümm.
geçenlerde Elbistan Festivalinde sunucu olarak gördüğüm ve bir hafta boyunca elbistana neşe katmış oyuncu. mütavazi şakacı sıcak bir adam
bugün doğum günüdür. doğum günü kutlu olsun.
- efendi bir insana benziyor,
- çok düzgün bir evlilik yaptı, 10 senedir sessiz sedasız, kapılarını kapatıp oturuyorlar,
- b sınıfı yardımcı rollerde oynar, istikrarlı olarak da güldürür, akılda kalır.
- bence kendisine bir tek kez olsun a sınıfı bir rol vermeyi hak ediyor.