bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  müzik konusunda aşmış insanlardan birisi. aranjör, besteci, akordiyon ve klavye de harikalar yaratan insan.
  ... tequ
 2. 2.
  ilk olarak çetin akdeniz'in (bkz: enstrumantal folk music) albümünde dikkatimi çekmişti. sonra ismail tunçbilek ve hüsnü şenlendirici ile çalışmaya başladı. (bkz: buluşmalar 1) isimli bir albüm çıkardı. albüm içindeki icralar doğal olarak çok iyi. çünkü albüde yer alan müzisyenlerin her biri nirvanayı bi'dolaşıp gelmişler. lkin m.ceyhun çelikten için aynı şeyleri söyleyemiyorum. çok dehşetengiz aranjmanlara, eserlere rastalayamadım. ama on numara bi müzisyen o ayrı.
  ... tezenemnerde
 3. 3.
  klavye, piyano, aranjörlük ve düzenleme yapmakta üstüne olmayan genç müzisyen..buluşmalar adı solo albümü vardır..bunu yanında göksel baktagir ve baki kemancı ile ortak albümleri vardır..klasik türk müziği eserlerinden demet akalın'ın albümündeki düzenlemelerine varıncaya kadar geniş bir yelpazede müzik mutfağı vardır..yakında "ceycey" isimli albümü çıkacaktır.
  ... yumurtatopuk
 4. 4.
  yaz akşamı adlı bestesi beni benden alır. dinlemeye doyamıyorum ya biraz da canınız sıkkınsa hele buyrun dinleyin,
  https://video.uludagsozluk.com/v/ceyhun-çelikten-60097/

  2 ... sakin ses
 5. 5.
  göksel baktagir ile yaptığı çalışmalardan tanıdığım klavyeci, besteci. klavyeyi türk müziğine yakıştıran, adeta kanun gibi çalan genç müzisyen. "arabesk belgeseli" olarak geçen kısa bir videosu vardır ki, https://video.uludagsozluk.com/v/ceyhun-çelikten-61774/

  adresinden izlenebilir.
  ... sosyalyabani
 6. 6.
  Cefan da güzeldi diye bir bestesi vardır ki naptın sen be abi dedirtir ..

  DN: Bu arada videodaki Ceyhun Çelikten'in kullandığı üflemeli aletin adını bilen varsa hayrına beni bilgilendirirse sevinirim.

  https://video.uludagsozluk.com/v/ceyhun-çelikten-54661/

  ... selectah
 7. 7.
  bu kim amk?

  https://www.youtube.com/watch?v=hmC_RzAbxdc+
  ... hot male