X’te (twitter) şöyle bir iddiada bulunmuştur.

görsel
Bu adama fethullahçı falan diyenler çok komik.

Öyle midir değil midir ben bilemem ama bildiğim bir şey var ki adam siyasal islamcı değil. Sedat Peker'de katil, mafya lideri hatta her türlü kötü işe bulaşmış bir adam lakin anlattıklarını milyonlar izliyor, söylediklerinde gerçeklik payı olduğunu herkes biliyor.

Cevheri Güven'in söylediklerini Türkiye'de anlatabilecek bir gazeteci yok çünkü konuştuğunuz an birileri tarafından çizilen kırmızı çizgiyi geçtiğiniz için silivriyi boylarsınız. Yoksa Cevheri'ye gelen bilgi akışı emin olun diğer gazetecilere de geliyor ama konuşamıyorlar, Cevheri zaten Almanya'da olduğu için her şeyi açık açık anlatabiliyor.

Lütfen bir kez olsun saksıyı çalıştırın neden kanalı ülkemizde erişime kapalı? Neden "birleri" bu adamın çektiği videoların halka ulaşmasını istemiyor?

Yaklaşık 25-30 videosunu izlemiş bir kişi olarak bir kez dahi fetö piçini övdüğünü görmedim onu da belirteyim.
--spoiler--
lütfen bir kez olsun saksıyı çalıştırın neden kanalı ülkemizde erişime kapalı? neden "birleri" bu adamın çektiği videoların halka ulaşmasını istemiyor?

yaklaşık 25-30 videosunu izlemiş bir kişi olarak bir kez dahi fetö piçini övdüğünü görmedim onu da belirteyim.

--spoiler--

ee yanii, iyi adam mı? daha açık konuşur musunuz?

saygılarımla
konudan bagimsiz, tipinde tam dayaklik elemanim ben der gibi bisey var bunun. belkide eskiden cok dovmuslerdir ondan youtube kanali acmistir. heyecanli heyecanli birseyler anlatiyor devamli.
Maklubeci herifin teki.
"Catch me if you can" filmini seyreden varsa, ihbarcının kim olduğuna bakılmaz , verdiği ihbar doğru mudur diil midir, ona bakılır...

Amerika gerçekten de sahte çek furyasını frank abagnale sayesinde bitirmiştir. Ziktir lan sen sahtekarın önde gidenisin, dememiştir!!

Vergi kaçırma hilelerini de, direkt al capone'dan öğrenmişti zaten...

Fetöcüdür, ketöcüdür, başka konu o.

Sedat peker de mafya babasıydı. Söylediklerinin hepsi doğru çıktı, doğru çıktığı gibi halil falyalı gibi bi uyuşturucu baronu öldürüldü!! Demek ki çoookk kafa var daha uçurulacak...peker'in "kel"i , sırma saçlı sülü de, binali de geziyo elini kolunu sallaya sallaya...

Şaka diil, türkiye 'den de çıktı, frank abagnale'ler... ama biz üstünü kapattık. Aradaki fark o.
güncel Önemli Başlıklar