bugün

msn de yahut özel mesaj fasalitesi aracılığıyla sağlanan konuşmalarda kısacası sanal diyaloglarda sıklıkla rastlanan bir durumdur. o sırada konuşmakta olan ve bu şekilde geçiştirilen karşı tarafın sözünün kilitlenip kalmasını sağlayan ve bu sebepten ötürü çok da tasvip edilmeyen bir harekettir. kilitlenen kişi bu hareket üzerine birçok keşkeye sürükleniverir birden. bu keşkeleri şu şekilde sıralamak mümkündür: keşke insanlar birbirlerine o anda konuşmaya imkanı ya da hevesi bulunmadığı kadar birbirlerine karşı samimi olabilse; gerçek cevabı duyan kişi alınganlık yapmasa; böyle yapay şekillere kendimizi sokmak yerine gerçek surat ifadelerimizi birbirimize gösterebilsek; smiley ler de anlamını ve değerini yitirmese; keşke daha temiz hava soluyabilsek; keşke hava gibi ruhlarımız da kirleşmemiş olsa; keşke ben olur olmaz şey hakkında uzuuuun uzun yorum yapmaktan kendimi alıkoyabilsem...
modern insanın dramı.
-lan şerefsiz seni benim kızın yanında görmüşler ne diyorsun bu işe
+ hı hıhı..ay oy
-ne gülüyorsun lan ibne cevap versene
+ ama abi internette gülücük yapınca tüm sorunlar çözülüyordu, ben gerçek hayata biraz yabancıyım walla
-ozman benim oğlanı senin usb'ye bi sokalım da dinlensin..anladın mı şimdi derdimi??
genelde kızlarla konuşurken olur. tam konuşmanın ortasında bir smiley koyar ve muhabbet oracıkta bitiverir. yok hayır smiley kullan ama böyle yapma bi şey söyle komik bişey söyle sonra gülücük koy. bu duruma düşünce uzun süre düşünürsünüz keşke hiç bişey yazmasa mıydım ben buna dersiniz. ve uzun sürü bu kişiye hiç bişey yazmazsınız bi arada siliverirsiniz gider.
msnde tom cruise arayanlarin tribi......
karşındakini önemsemediğinin en iii göstergelerinden biri.
-naber ?
+ *
-bende iyiyim..
+ (:
-a.q senin ..
+ =))