1. 1.
    küçük yaşlarda anneannemin cenazesini yıkarlarken görmüşlüğüm vardır.

dayımgil pskikolojim bozulur diye yollamışlardı ama azıcık gizlice bakmıştım. tabii üstü örtülüydü, örtünün altından yıkamışlardı. eli kolu görünüyordu.

edit: üç-dört yaşlarındayken annem ve babam gördüğümden bahsetmişti. sanırım misafirliğe şirinevler'deki akrabalara gitmiştik. biz sokakta oynarken bir bebek camdan aşağı düşmüş hem de kuzenlerle otururken tam karşı binanın önüne. kulağından kan falan akmış bunu hep anlatmışım onlara. dediklerine göre bebek koltukta oynarken pencere de açıkmış, düşmüş. o günden beri bizimkiler pencere konusunda pimpirikli.
    1 -2 ... kitaplarda yasayan muptezel
  2. 2.
    komşum,eniştem ve babam.

fazla da olabilir. alışıyor insan
    5 ... ekonovich
  3. 3.
    Toplam birkaç yüz tane vardır.20 tane cenaze yıkamışım.
    3 -1 ... k a f a k o p a r a n u s
  4. 4.
    teyzemi görmüştüm. hiç gitmiyor aklımdan yüzü, ten rengi. bir de dedemi kefenle görmüştüm. insan bazı şeyleri hiç unutmuyor.
    3 ... vallabilmiyorum
  5. 5.
    Ben. Her aynaya baktığımda görüyorum.
    1 -7 ... tango nejla
  6. 6.
    Birazdan ben aynaya her baktığımda görüyorum diyen yazarlarla dolacak başlık.
    Edit: biri demiş bile çok yavaş yazıyorum.
    6 -1 ... tuzlukekdelisi
  7. 7.
    Hayvan cesedi sayılıyorsa görmeyen yoktur sanırım. Hatta ben her parçasını ayrı ayrı analiz edecek kadar gördüm.
    1 -1 ... sivil
  8. 8.
    Adli tıpçı dışında görenler bilmem ki neye görmüşlerdir.
    Psikolojileri bozuk insandır kanaatimce.
    -2 ... las amores son mentiras
  9. 9.
    Defalarca kez gördüm. Ellerimde de defalarca kez ölen oldu. cpr ve ampul ampul adrenalinler yetmiyor bazen.
    ... alagur noyan
  10. 10.
    baba ve enişte cesedi görmüş tiplerdir.

ölmezlerse maalesef daha cesetler görmeleri olası.
    ... antik sarapci