1. 1.
  isviçreli bilim adamlarının 15 yıldır üzerinde çalıştıkları, cern projesi'nin işe yaramaması hakkında 2 tane bilim adamının ortaya attığı iddiadır. öyleymiş ki, bu hadise zaten bir kara delik yaratıp dünyaya zaman yolculuğu yaşatmakmış. o nedenle gelecekten veya geçmişten insanlar gelebilirmiş. ve öyle de olmuşmuş. kendimi bir an john connor gibi hissettim.

  http://www.aktifhaber.com/news_detail.php?id=250660
  8 -1 ... dark jedi in da house
 2. 2.
  (bkz: sayısal sonuçlarını niye almadınız)
  2 -1 ... ricardinho
 3. 3.
  oluşan karadelikten meksika da bulunan yaratık gelmiştir.

  öz eleştiri: bsg çay koy patlak fermuar.
  3 ... patlak fermuar
 4. 4.
  insanı meraklara gark eden durumdur. şöyle ki, diyelim cern deneyi ciddi anlamda dünya'nın dengesini bozdu, yıkımlara yol açtı ve gelecekte insanlar kararlaştırıp bu yıkımların yaşanmaması için günümüze gelip projeyi sabote ettiler. peki bu sabotaj sonunda onların yaşadıkları gelecek değişmiş oldu mu? yani deney sabote edilince bir anda gelecekte yaşanan şeyler yaşanmamış oldu ve gelecek değişti mi? eğer öyle olduysa zincirleme bir etkiyle gelecekte yaşayan insanların çoğu bir anda yaşamdan silinip başkaları mı ortaya çıktı? hayatta yaşanan küçücük bir değişiklik bile kartopu gibi büyüyüp onlarca sonuca varıyorsa böylesine büyük bir değişiklik sadece geleceği değiştirmez, gelecekte yaşayan insan topluluğunu da bir anda yok edip diğer geleceğin insanlarını ortaya koyar. (mı?)

  yoksa bu sabotaj sonunda alternatif bir gelecek mi oluşuyor back to the future üçlemesinin ikinci bölümünde olduğu gibi. yani orada yaşanan gelecek aynı fakat sabotaj sonucu altertaif bir gelecek için zaman kırılması yaşanıyor ve biz o alternatif geleceğe ilerliyoruz. (mu?)

  bugün toplantım var, o zamana kadar gelecekten gelen arkadaşlar bir el atsın şu konuya lütfen. sonra ilgim dağılıyor, kafa bırakmadınız la!

  (bkz: çok film izlemek)
  3 ... ozz le grand
 5. 5.
  haberin televizyonda yayinlanmasi durumunda terminator un tema muziginin konulmasi cok uygun bir secim olacaktir.
  http://www.youtube.com/watch?v=uXQTzJgU6qc+
  ... hokkabaz
 6. 6.
  (bkz: melih gökçek in dünyayı ele geçirmesi)
  2 ... rakamsal
 7. 7.
  cenevre yakinlarindaki karadeligin 2 inegi yutmasi ise cern ile ilgili bir baska olaydir.
  http://www.ufuruk.com/200...kara-delik-2-inegi-yuttu/
  1 ... hokkabaz
 8. 8.
  - ee 8 milyar dolar nooldu peki
  - aldılar. biraz elleri sıkışıkmış. geri ödiyceklermiş ama
  9 ... minder amiri
 9. 9.
  evet mutlaka öyledir.
  -1 ... ballisticmissile
 10. 10.
  (bkz: yok artık lebron james)
  ... acemi pezevenk