1. 114.
    Vefat eden birinin arkasından polemik yaratmayı sevmem ama hala buralarda güzellik ile kıyaslama peşine giren birilerini görmek çok üzücü ona şunu diyorum ben senin ..
    ... alpagu kutluk
  2. 113.
    çok güzel bir kızdı ölmesine aşırı üzüldüm. sözlük kezbanlarına bin basar. mekanı cennet olsun.
    -3 ... lanetlybebe
  3. 112.
    Geçen yapacakları listenin fotoğrafı internette dönüyordu. ileri görüşlü harika bir insan olacakmış. Yazık olmuş.
    ... yikanmak istemeyen cocuk
  4. 111.
    Bazı insanlar aynen bir kanser hücresi gibi toplum içinde iyi, güzel, şirin olan şeyleri yokederler. Bu insanlarla toplumsal kurallarla savaşamazsınız. Çünkü toplumsal kurallar normal insanlar içindir.

Bu insanları cezalandırmak için en az onlar kadar kötü olmak gerekir. Acımamak, merhamet etmemek gerekir. Bu hem toplumun geri kalanının vicdanını rahatlatır hem de kötülere karşı bir caydırıcılık sağlar.
    2 ... centurion
  5. 110.
    ceren özdemir
    ceren özdemir
    ceren özdemir

Ordu Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları 3'üncü sınıf öğrencisi Ceren Özdemir, evinin önünde bıçaklanarak öldürülmüştü. Olayın ardından Ceren Özdemir'in notları ortaya çıktı.
    Ceren’in üniversiteden sınıf arkadaşı sosyal medyada çıkan günlüklerden haberi olduğunu belirterek “Ceren’in çocukluğundan beri tuttuğu günlükleri not defterleri vardı. Yazmayı seven birisiydi. Bu da onlardan sadece biri hem günlük yaşadıklarını hem hayallerini hem planlarını not alırdı” ifadelerini kullandı. Öte yandan Babası Yılmaz Özdemir de günlüklerin Ceren’e ait olduğunu doğruladı.

Kaynak:

https://www.google.com/am...lanlarini-boyle-not-almis

▪︎▪︎▪︎▪︎▪︎▪︎▪︎▪︎▪︎▪︎▪︎

Allah rahmet eylesin. Mekanın cennet olsun iyi yürekli insan. Çok üzücü.
    4 -1 ... traveler of secret moments
  6. 109.
    Kendisini her zaman geliştirmeye ve yetiştirmeye çalışan genç bir kızdı.
    Hedeflerine yönelik planları vardı. Malesef yarım kaldı.
    4 ... winxperisi
  7. 108.
    Başka bir hayatta karşılaşsaydık şayet kendisine aşık olabilirdim. Öylesine mükemmel bir insan.

Ölmeden önce günlüğüne not defterine aldığı notlar paylaşılmış. Ne kadar doğru olduğunu bilmiyorum ama hayat onun yüzüne gülmedi. Bu kötü. Evet.

https://www.instagram.com...0Ci/?igshid=10r0gfz001boz
    2 -2 ... walpurgisnacht
  8. 107.
    Emin olun, bu kıza kısa giyindiği için ölümünü öğrendiklerinden itibaren kötü gözle bakan çok insan artığı olmuştur.
    Fakat çekindikleri için net platformlarında içindekileri dile getirmekten kaçınırlar.
    -2 ... sweet mandarine
  9. 106.
    Ben yazıyorum. Her aklıma geldikçe yazıcam senin günlüğüne.
    Bunu eksileyen malda (!) ..

ceren özdemir
    1 ... ediee
  10. 105.
    Katili, yaptım gene olsa gene yaparım diyor ve pişman olmadığını söylüyor. Yemin ediyorum adalet benim ellerimde olsaydı ve kimsede karışmasaydı bu şerefsiz köpeği giyotinle idam ederdim.
    7 ... kale3112