1. 1.
    ceren özdemir
    4 -1 ... yabba dabba doo
  2. 2.
    Erkek terörünün son kurbanı melek gibi bi kız.bu ülkeden ne olacak arkadaşlar ne oluyoruz lan bunu yaptında eline ne geçti?.gece gece hüngür hüngür ağlatmıştır.
    14 -18 ... cosmic druid
  3. 3.
    kimi manyakları şartlı tahliye edip, kimilerine sağlam bi yaptırım uygulamazsan devam edecek. her gün duyar olduk. önünü alamıyor devlet. asın bu piçleri ibreti alem için.
    6 -1 ... ismim lazim degil
  4. 4.
    Işıklar içinde..
    ceren özdemir
    8 -2 ... ferditayfur
  5. 5.
    Üç vakte kadar unutulacak olan maktul isim. "Unutursak kalbimiz kurusun" diyenlerin unuttuğu onlarca isim var. Toplum yapımız balık hafızalı, fil hafızalı olan batı toplumlarının aksine... Ölen öldüğü ile kalıyor bu memlekete, ateş düştüğü yeri yakıp duruyor. Memleketi yönetenlerin umurunda bile değil bu ölümler. Kadınlar ölmüş, çocuklar tecavüze uğramış hepsi onlar için minik bir altyazı. Görmedikleri, görmek istemeyip Okumadıkları puslu bir altyazı.
    11 -2 ... el ojala
  6. 6.
    Kadına şiddet, kadın cinayetleri haberlerini okumaktan içime fenalıklar geldi. Yine bir ruh hastası psikopatın katlettiği gencecik bir kız. dışarıdan biri olarak okurken bu kadar üzüldüm ailesini düşünemiyorum bile. Yazık sen o kadar üstüne titreyerek çocuğunu büyüt psikopatın biri gelsin acımadan alsın gitsin canını.

ışıklar içinde uyu.
    14 -6 ... katyaportakalsuyu
  7. 7.
    "Dün katledilen #CerenÖzdemir geçtiğimiz günlerde katledilen #GüledaCankel için tweet atmış.
    Bugün biz Ceren için tweet atıyoruz. Sıranın kimde olduğunu ve bu sıranın ne zaman biteceğini bilmiyoruz. Yaptığımız en ufak bilinç artırma çalışması engelleniyor, cezalandırılıyor." *
    12 -2 ... klimanjaro
  8. 8.
    bu tarz olaylardan sonra erkek terörü diyenleri gördüğüm zaman tekmeleyesim geliyor. ulan daha bıçaklayanın cinsiyeti belli değil, bıçaklanma nedeni belli değil ancak bir takım beyinsiz sürüsü hemen erkek terörü yazıyor. Ulan belki hemcinsi tarafından bıçaklandı, belki bıçaklanma nedeni gasp, kapkaç vb bir olaydı. Aferin! Böyle diye diye tüm erkekleri ötekileştirip kendinize küstürün. Ardından barzo, varoş, serseri olmasına rağmen flört ettiğiniz o piç erkekler tarafından şiddet gördüğünüzde bıçaklanıp öldürüldüğünüzde, diğer erkeklerin hiçbiri bunu siklemediğinde, size yardım etmediğinde o zaman ben sizi görürüm. Bu kız gerçekten erkek arkadaş cinayetine kurban gittiyse de bunun adı ''erkek terörü'' değil ''kadın cahilliğidir''. Zira serseri, varoş, düşük profil erkeklerle flört edip şiddet görünce de suçu tüm erkek camiasına atan kadın cahildir ve geri zekalıdır. ''bana sevgilini söyle sana kim olduğunu söyleyeyim''.

bu arkadaşa da sonuna kadar katılıyorum: #42506041
    10 -19 ... kazuo kiriyama
  9. 9.
    Düşünsenize evladınızın burnu kanasa korkudan kalp krizi geçirecek gibi oluyorsunuz. Tırnağının ucuna zarar gelsin istemiyorsunuz? Sonra " kocam bana sahip çıkacak! Erkektir yapar! Kadın kısmı kanciktir!" Gibi boş beleş şekilde konuşan bir annenin yetiştirdiği oğul sizin evladınızı öldürüyor. Hem de büyük bir hınçla? Siz biraz düşünsenize? Evet. Herkes bugün bu konuyu düşünsün.

insanlığın birinci görevi : anne baba olmayı hakkedip haketmediklerini düşünmeleri ve çocuklarını en iyi şekilde nasıl terbiye edebilecekleri olmalı.
    6 -4 ... uzak diyarlarda evli barkli
  10. 10.
    Yazık olmuş kıza gerçekten.
    Güzel ve yetenekli olmakta zor bu dünyada. Çok kıskananın çekemeyenin oluyor.
    Kardenuzde ve doğuda yaşamak gerçekten zordur.
    Her türlü suç gelebiliyor insanın başına.
    Hayat bu işte kızın instagram hesabında attığı son iki hikaye hala kaybolmamış
    Ayrıca twitter hesabına şu twiti sabitlemiş

(Sınırlarımın ötesine geçmeyi öğreniyorum ve artık isteklerimi bastıranların yanında duramam. "" Bazen büyümek için insanları geride bırakmak zorunda olduğumu öğrendim"" ve bu öz sevginin ötesinde, nihayet kim olduğumun meselesi.)

Malesef insanın hayatına aldığı bazı insanları geride bırakması kolay olmuyor. Her insanı hayatına almanın bedelini ödüyor kişi iyi ya da kötü olarak. Seçimlerimizin her biri büyük sonuçlar doğurabiliyor. Bu yüzden gerçekten arkadaşlıklar ve ilişkiler kurarken çok dikkat etmeliyiz. Ayrıca bir sınırı var herşeyin biz istesekte istemesekte bunlara uyuyoruz mecburen. isteklerimizi dizginliyoruz. Şu şampuan reklamlarında gösterdiği gibi sınırları sen çiz, sınırların ötesine geç mevzusu tamamen bir aldatmaca bir hikaye.
    2 ... lenova