1. 1.
    (bkz: gazi Recep Tayyip Erdoğan)

4.Murad gibi maşallah..
    4 -12 ... dedeninkeli
  2. 2.
    Tutmuyor kel açtığın başlıklar tutmuyor tekrar tekrar açmana rağmen.

Bir sıfat.
    4 -2 ... asuregibisurat
  3. 3.
    tutsun diye açmıyoruz zaten. milletin beğenisine ihtiyacım yok benim. evet.
    1 -1 ... dedeninkeli
  4. 4.
    Kelin saçıyla beraber anlama idrakı da uçmuş. Tutmuyor diyoruz tutsun diye açıyorum beğenmeyin diyor.

Trollün bile malı çekilmıyor.
    2 -2 ... asuregibisurat
  5. 5.
    ben kelim sen de körsün galiba. evet.
    -1 ... dedeninkeli
  6. 6.
    Yok dedenin şeyi.
    ... gokkurt
  7. 7.
    sadece asil türk askeri ve ordusudur!
    1 ... huseyin c
  8. 8.
    ayrıca 15 temmuz gazisidir kendisi.
    -1 ... dedeninkeli
  9. 9.
    çok yetenekli bir başkomutandır ,anında görüntü.

ordu savaşıyor ve başkomutan önderliğinde muhtar toplantısı yapılıyor ve muhtarlara verilen direktiflerle savaş alanlarında zafere koşuluyor.

yine mardin'de sınır ve savaşa yakın bölgede tehlikenin içinde akp il kongresinden verilen yönergelerle cinderes alınıyor.

şimdide elan yani bugün (galiba) istanbul-sancaktepe ilçe kongresinden afrin merkez ele geçirme operasyonunun başarı ile bitmesini sağlayacak.

ne mübarek olaylar allah'ım amerika ve rusya korkudan titriyor ve almanya kıskançlıktan çatır çatır çatlıyor.

kainat liderimize selam ..

mustafa kemal mi ?

boş geçin ,ankara'da nutuk atıp konuşmak varken gitmiş cephede hava atmış yalandan yaralanmış hatta afyon'un soğuğunda battaniyeye sarılıp toz toprak içinde mermi barut sesleri ve kokuları arasında top havan gürültülerinin ardında poz vermiş ...

paşam mitralyözlerin , top mermilerinin ateşi altında cephenin en önünde hava atmışsın ankara'da vals yapmak varken.,olmadı.
    1 -1 ... baris hemen simdi
  10. 10.
    cerablusun el babın ve afrinin fatihi

Anladın sen onu.
    1 ... flat head