bugün

iki rus bilim adamının denedikleri ve başarıya ulaştıkları bir deney.isterseniz kısaca deneyin yapılışını anlatalım önce.öncelikle bir adet çiğ yumurta alınır ve 2 cep telefonunun arasına konulur.bu iki cep telefonu da alttan yerleştirilmiş bir düzenekle dalga vericiye bağlanmıştır.yumurtanın da bu dalga vericiye mümkün olduğunca yakın olması önemlidir.sonrasında ise telefonların birinden diğer telefon aranır ve iki telefon da açık bırakılır.60 dk,yani 1 saat sonra da iki telefonun arasındaki yumurta pişmiş bulunmaktadır.bu bana bir powerpoint sunusu olarak geldi ve sununun devamında söylenene göre cep telefonlarının yaydığı bu radyoaktif radyo dalgaları da tıpkı yumurtada olduğu gibi beyindeki nöron hücrelerini de yakarak öldürüyor ve nöron hücrelerinin bölünme gibi bir yetenekleri olmadığı için de cep telefonu insana kalıcı hasarlar verebiliyor.

bu arada eğer sunumun tamamını izlemek isteyen varsa bana msj atsın isteyenlere gönderebilirim.
benim de fotoğraflarını görmüş bulunduğum ve "aman allahım!hepimiz ölücez!!" nidasıyla karşıladığım ilginç durumdur.
(bkz: telefonla haslanan yumurta)
arkadaşlarıma 60 dakikası 5 kontur tarifeli telsim hat aratan eylem.
(bkz: cep telefonu ile melemen pişirmek)
(bkz: cep telefonuyla mısır patlatmak)

http://www.koreus.com/vid...ortable-mais-popcorn.html
güncel Önemli Başlıklar