1. 1.
  evinde otururken yalnızlıktan canı sıkılan kişinin, acaba bir çağrı ya da mesaj var mıdır diyerek medet umma durumu. bir nevi sosyalleşme isteği.
  ayrıca işle alakalı durumlarda haber beklenilesi durum.
  1 ... chronicle
 2. 2.
  kol saati kullanmayanların, ya da bir dönem kullanıp sonra çıkaranların saati öğrenmek için telefonuna bakması ile başlayan sonra alışkanlık haline gelen durum.
  3 ... zapllp
 3. 3.
  hep o mesajı ya da çağrıyı beklemektir. sanki hayatın anlamı gelecek ya da uzun süredir o hoşlandığın kişi sana aşkını yazacak. beklenti işte. ama yapsa kötü mü olur?
  2 ... minaharker
 4. 4.
  murphy yasaları çerçevesinde yapılması gereksiz eylem. bin defa bakılır ama beklenen mesaj, çağrı gelmez. ama beş dakika tuvalete gidersiniz ve bingo!
  5 ... kedidirkedi
 5. 5.
  bir süre sonra hiç aldırış edilmeyip unutulacak durumdur. alışkanlık yapıyor, bir zaman sonra yok ya arayan soran yoktur diyorsun bir bakıyorsun beş cevapsız arama iki mesaj ama bunlar da önemsizdir, beklenen cevapsız arama artık olmayacaktır, istenilen mesajlar yoktur artık.. * *
  3 ... rire jaune
 6. 6.
  beklenti kaynaklı alışkanlıktır bu yüzden ön tarafında ekranı olmayan kapaklı telefondan nefret edilir.
  1 ... bla bla
 7. 7.
  şöyle ki muhabbetten çok sıkılırsınız konu bitmek bilmez saçma sapan konuların içinde yığılırken kendine anlamsızca ben niye burdayım dediğiniz anda işte ne zaman bitecek bu muhabbet, saat kaç vs diye bakınıp durursunuz.o an tek kurtuluş yolu wc den sonra o dur. wc ye sık gitmeniz sizi başka türlü gösterdiğinden en ideal ikinci yol olarak bunu seçmek daha doğaldır.
  1 ... kacak kelebek
 8. 8.
  'cevapsız cağrı', 'yeni bir mesaj' istğinin refleks haline gelip, dışavurulduğu haldir.el devamlı ya çantaya ya da cebe gider.eğer bu refleksler karşınızdaki insanda mutad hale geldiyse bilinizki sizden sıkıldı.
  1 ... efe eroglu
 9. 9.
  içiniz kıpır kıpırsa son zamanlarda bir sevdicey bulduysanız ve ondan mesaj ya da çağrı bekliyorsanız gerçekleşmesi muhtemel durumdur.
  *
  ... ciyzis kirayzs
 10. 10.
  yalnızlığın en önemli göstergesidir.
  1 ... terliksi