bugün

telefonu uzun zamandan beri çalmamış kişiler için tam bir hayal kırıklığı yaşamaya sebep olan, çeşitli yerlerden gelen bilgilendirme mesajlarıdır.
sadece 1 kontör için adamı rahatsız edenleri de mevcuttur*
az önce "dikkat cinsel ogeler içerir" konusu ile bizzat sahsıma gelmiş mesajdır.
dikkat edilmelidir.
bazı bundan haberi olmayan kişilere ders çıkışı : "aa bana 3 tane mesaj gelmiş,ne kadar çok arayanım var yaa...ahaha senin yok" diye hava atılmasını sağlayıp işe yaradıkları da görülmüştür.
(bkz: operatorden gelen gelen garip mesajlar)
geçen gün geldi!

sayın pulp fiction;

hsbc advantage kredi kartınızın toplam borç tutarı kol gibidir. 15 şubat 2007'ye kadar yatırmazsanız hakkınızda yasal işlem başlatacağız. şimdiden volta atmayı öğrenin.

bilmem anlatabildik mi?
önce telsim;

bakiyeniz 9 kontör olmuştur, hattınızın aramaya açık kalabilmesi için en kısa zamanda kontör yüklemelisiniz.

10 dakika sonra özel servis;

yolda mı kaldınız? kontörünüz mü yok? hemen bilmem nereyi arayın kredi kartıyla kontör yüklemenin keyfine varın.

cıvırdan gelen mesaj;

aşkım benim kontörüm bitmek üzere gece mesajlaşırız.

5 dakika sonra başka bir mesaj;

artık ceptende kontör yükleye bilirsiniz. xxxx'i arayın ister kendinize ister sevdiklerinize kredi kartı ile kontör yükleyebilirsiniz.

şüphelenmedim değil. sanki mesajları okuyorlar bunlar.
doğumgününü unutan kişi için de bilgi mesajı sayılır bu hedeler...

dıtt dıtt dıttt

telsim doğum gününüzü kutlar nice mutlu yıllar diler...

yorum:lan telsim her yıl aynı şeyler insan doğumgünü mesajını değiştirir

dıtt dııtt dıııtt

Bugün doğumgünün olduğu için farklı ve özel olduğunu mu sanıyorsun sen? Oysa sen benim için sadece bugün değil her gün farklı ve özelsin. iyi ki varsın, Telsim...(bu da telsimin yeni bir hizmeti sayın tazefasulle telefondan sizi duyabiliyoruz daha iyi hizmet verebilmek için ha bu arada iyi ki doğdun lan pezevenk ahaha)

yorum: dünyanın çivisi çıkmış anasını satiim!!!
2 şubat 2007 tarihinde saat 20:00'de oynanan fenerbahçe- gençlerbirliği maçının haberinin 3 şubat 2007 saat 22:00'de gelmesiyle şaşırtan bilgi mesajıdır.dünyayı biraz geriden takip eder ve bunun farkında değildir.
bazen çok faydalı olan bilgi mesajlarıdır.

m.: mystery
m.k.: mystery kardeş

m.: * ****** bugün okula gitmemişsin
m.k.: sen nerden biliyosun?
m.: ehehe, annem kendi numarası diye, benim telimi vermiş okula.* niye gitmedin bakıyım? ehehe
m.k.: sanane
m.: bidaha düşün, anneme söylerim bak ayağını denk al, ahahaha
m.k.: yaa söleme, ne istiyosun?
m.: seni sinir etmek, puhahaha
m.k.: bsg yaa
m.: anneeee, var yaaa
m.k.: tamam sus, ne söylersen yapcam
m.: bi çay koy gel, ahahaha
BUNLARIN YERiNE HER GÜN -BOŞU BOŞUNA- YOLLADIKLARI MESAJ SAYISI KADAR BELEŞ MESAJ VERiLSE DAHA HAYIRLI OLUR.
(bkz: cep telefonunu kullanmama nedenleri)
(bkz: bir kere de gelen msj operatörden olmasa)
telefonu mesajlaşma amacıyla kullanmayan şahsıma gelince bir heyecan, bir panik olmama sebep olur. sonra bir de bakarım ki avea, lacoste, mavi vs... işte orda elimde ağzımda olmadan basarım küfrü. ama hayır, suç bende niye verirsin numaranı öyle her yere...
''trcellden fazla mesaj atan bir adam bulursam hemen evleneceğim'' demememe neden olan mesajlar.
(bkz: turkcell hava durumu mesajları).
güncel Önemli Başlıklar