bugün

adını kimse görmesin ve yaşanan olayları kimsecikler bilmesin diye, fuck buddy'nin adını cep telefonuna kaydetme biçimlerinin örnekleridir.

(bkz: xhamster)
erkekler için: bir erkek adı olarak;
bayanlar için de bir bayan ismi olarak kaydetmedir.

en yaygın olarak bu yöntem kullanılır.
tc kimlik no veya doğalgaz sayaç no olarak kaydederek sevgiliyi ve eşi uyutmak mümkündür. denedim yüzde yüzde çalışıyor. evet.
(bkz: siktiğimin)
(bkz: chuck bobby)
(bkz: Fak badi)
(bkz: chuck billy)
(bkz: contacı)
(bkz: satışgan)
fakır. ı ile yazılır fakir görünümlü olsa da aldanmayın aslında o bir fucker. tabi bu bayanlar için... erkekler telefonuna fuckbuddylerini * pusile diye kaydedebilirler. bakanlar fusile ya da pusula diye okuyacaklar fakaaaat burda da pussy kod adlı fuckbuddy yatmakta.
badi ekrem.

melodi de kişiye özel: badi badi badi badi diye çalıyo.
sadıcım.
faruk badi.
faruk halısaha.
kayıp aranıyor.
(bkz: booty call)
yer döşemecisi.
(bkz: gürdal abi)
metin enişte, halı saha.
fuck buddy i, fuck buddy ii, fuck buddy iii, fuck buddy iv, fuck buddy v, fuck buddy vi.

romen rakamlarıyla kaydediyorum.
Fak badim.
en kesin, ağrısız sızısız yolu hoca ismiyle kaydetmektir. o telefon elbet birgün karıştırılacak. tek tek soracak, şu kim bu kim, nerden tanıyorsun, kaç yıllık arkadaşın. ama hocanın gerçek ismiyle kaydedersen, hem kolayca aklına gelir hem de bocalamazsın. yoksa ne işi var o kadar profun benim rehberimde. hatta 3. seferde geçiren bi' hocamın ismini yapmıştım bi arkadaşa; her görüşmeden önceki konuşmada ekranda adını görünce daha da hırslanıp gidiyordum.
faka bastım.
(bkz: 112)
adının sonuna "-cığım" eklemekmiş.. *