1. ?.
  kişiyi bunu yapmaya iten türlü türlü sebepler mevcuttur. en klasiği:
  mevzu bahis olan zat yeşil otobüstedir ve malum bu otobüslerde cep telefonu kullanma yasağı vardır. azar işitmemek adına, acaba hangi sorumsuzun çalıyo ifadesi takınılıp, ses benden gelmiyo imajına bürünmeye çalışan insandır.
  2 ... cikarinbeniburdan
 2. ?.
  eğer cep telefonunuzun melodisini değiştirmişseniz ve ayrıca sevdiğiniz bir şarkının melodisini de koymuşsanız etrafa bakarsınız , şarkıyı mırıldanırsınız ve olayı farkedince elalemin size baktığını anlarsınız. olay sonrası '' işte küçük kardeşim karıştırmış ehiehiehi ''diyerek olayı geçiştirebilirsiniz.
  ... kacak kelebek
 3. ?.
  cep telefonunu arayan kişinin neden açmıyoooo diye küfürü saydıgı insandır.
  ... manson
 4. ?.
  bir de dayılanan cinsleri vardır. kendi telefonunun çaldığını bilir fakat acmaya yeltenemez utanır birazcık, birisi birşeyler söylesinde agzına cakayım diye bakar.

  - kardeşim acsana su telefonu. dittiri dittiri seni mi dinlicez? mahmut tuncer arena mı burası?
  - bana mı dedin?
  - evet sana dedim!!
  - abla tut su ceketi.
  1 ... martyns
 5. ?.
  genelde yaramaz çocuk sahibi ebeveynlerde şahit olduğum bir durum..'yaa bizim velet yine melodimi değiştirmiş de anlayamadım benim telimin çaldığını diyerek ezilir büzülür bu şeker insanlar'
  ... miracle
 6. ?.
  sınav esnasında çalındığında ''ya bu hangi terbiyesizin telefonu'' diye sınav salonunda çemkirdiğim, sınavdan sonra o sesin benim telefondan geldiğini öğrenerek dumur olduğum durum. telefonun sesini kapattığımı sanmıştım ama çok yanılmışım.
  ... gonulcelen
 7. 1.
  telefon çalar ve bizim kahramanımız yokmuş etrafına bakar yer tuvalettir abartır ya nerden geliyor bu ses der en sonunda tuvalette müzik çaldığına karar verir ve kuzenine sizin bu tuvalet müzikli ne güzel der ve unutulmayacak anlara adını yazdırır..
  1 ... yokmuşum