1. 1.
    Tutar bu film.
    -1 ... alfa bey
  2. 2.
    cep herkülü naim süleymanoğlu

bir dijital sanatlar yapımevi filmi.

filmin vizyon tarihi 22 kasım. Yönetmen ise; Özer Feyzioğlu. fragmandan anladığım kadarıyla müslüm vari bir film olacak. Ama, müslüm'den daha güzel olacağına dair umutlarım var.

Buyrun fragman; https://youtu.be/QHzb42Vbfr8
    2 ... mr hitchcock
  3. 3.
    türkiye'nin hiç bir katkısı olmayan bir sporcu armut piş ağzıma düş olayı. sosyalist bulgar devleti çelik disiplinle yetiştirmiş biz bedavaya konmuşuz...

ancak bizde abartılan türkiye'ye gelince paraya tamah eden sporcu disiplinin ve ahlakını bırakan alkole (haddinden fazla) ve seks için kadına (*) aşarı derecede tamah gösteren tabiri caizse (kadınlar alınmasın lütfen) kuyruğunu sallayan her dişiye anında konan alkolden sapıtmış halde onlarla korunmasız seks yapan biri .kendi ikrarı 4-5 çocuğu varmış gayrimeşru. en son japon'u görmüş ,neyse.

paralarını da zaten böyle harcadı aynı mehmet ali erbil'in yan şubesi. mehmet ali genç meraklısıdır 25-30'u geçene takılmaz naim ise ne bulursa dalardı...
    dopinge karışmış mı bilemiyorum ama söylemleri biraz şaibeli ama eminim ki yatak olayında epey dopinge ve alkole başvuruyordu genç yaşta ölümü de bu yüzden oldu.

yasa dışı (takviyeli) ilaç.

tavsiyem tek bir sporcu bile naim'i örnek almasın yaptıklarını yapması.

çelik disiplinle ve yüksek sporcu ahlakı ile bulgaristan'dan ithal ettiğimiz naim ,bu kadar.

kimse kızmasın gerçek bu...
    3 -4 ... baris hemen simdi
  4. 4.
    Naim süleymanoğlu nu severim. 22 Kasımda sinemalardaymış. bilet Fiyatları belli olur olmaz gidelim bakalım. Dram macera türünde bir filme benziyor.
    3 ... kale3112
  5. 5.
    gelmiş geçmiş en büyük türk sporcusu olan naim süleymanoğlunun hayatının anlatıldığı filmdir. çokça duygusal sahnesi olan ve izleyenleri gururlandıran bu filme mutlaka gitmenizi tavsiye ederim.
    4 ... iskender beg
  6. 6.
    cep herkülü naim süleymanoğlu

bir dijital sanatlar yapımevi filmi.

vizyonunun 3. gününde izleme şansım oldu. dijital sanatlar'ın yaptığı hemen hemen her filmi derin bir merak ile sinema'da izliyorum. ayla, müslüm, çiçero, türk işi dondurma gibi alışık olmadığımız kalitede filmler yapıyorlar çünkü.

gerçek hikayeye ne denli bağlı kalındı bilmiyorum, naim süleymanoğlu'nun da hayatını araştırmadım, buna rağmen ilk dakikalardan itibaren film izleyiciyi içine çekmeyi başarıyor. eğer gerçek hikaye buysa ve abartılmadıysa, büyüleyici bir hikayesi varmış cep herkülü'nün.

filmin yönetmeni özer feyzioğlu. daha önce müslüm ve ayla filmlerini yöneten can ulkay'dan daha iyi bir iş çıkarmış diyebiliriz. diğer dijital sanatlar filmlerinde gördüğümüz 'kronik' sorunlar bu filmde yok. Ayla ve müslüm'de filmlerin tempo ve ritmi epey sorunluydu. ilk ve ikinci yarılar siyah-beyaz kadar farklıydı. bu filmde bunu aşmışlar. film, belirli bir tempo ile başlıyor ve bunu korumayı başarıyor.

sanat yönetimi, oyunculuklar ise muazzam. belki de en iyi 'dijital sanatlar' filmi.

izleyiniz, kesinlikle vakit kaybı değil.
    7 ... mr hitchcock
  7. 7.
    Şiddetle tavsiye ettiğim filmdir.

Fazla bir beklentiyle gitmediğim halde son zamanların en iyi filmi bence. Biz Türk gençleri için ilham verici bir hayat hikâyesi.

(bkz: bir derdin varsa söyle naim gelir kaldırır)
    ... melankolik nihilist
  8. 8.
    flimini bilmem ama hayatı biyografisi okumaya değer değerli bir sporcu.
    ... yazar cizer34
  9. 9.
    cep foto roman olmasın o.
    ... cilveloy nanayda
  10. 10.
    Her TÜRK evladının izlemesi gereken film.

kominist rusya destekli bulgar devletinin TÜRK soydaşlarımızı uyguladığı insanlık dışı uygulamalarının Naim Süleymanoğlu özelinde sinemaya aktarılmasıdır.

Bulgar Türklerinin ve Naim Süleymanoğlu hakkında bilgi almak için iyi yapıt. Film sonrası, Emine Işınsu'nun Çiçekler Büyür kitabını tavsiye ediyorum.
    1 ... kaynarcali