bugün

islam alimlerinin söylediğidir. Huri düşleyerek iyilik yapanlara müjde.

" ideal ve ebedî mutluluk yurdu olan Cennet'te yalnızca bedensel boşalmayı amaçlayan tek düze bir cinsel hayat yaşanmayacak, cinsel hayatın bütün güzellikleri gerçekleştirilecektir. Bunun için de Cennet erkekleri ve kadınları tüm cinsel özellikleri taşıyacak, romantizme açık çok renkli çevre şartları da oluşturulacaktır. "

Vay anasını sayın seyirciler. Hala müslüman olmam için geç değil heralde. Vaatler göz dolduruyor.

Devam edelim.

" Saffat 48-49:

"Naîm Cennetlerinde, Allah'ın halis kulları yanında, saklı deve kuşu yumurtası gibi göz değmemiş, iri/güzel gözlü, bakışlarını yal­nızca eşlerine odaklayan kadınlar vardır."

Gözleri iriymiş. En sevdiğim.

" Vâkıa 35-37:

Biz onları; (Cennet'e girecek dünya kadınlarını) yeniden yara­tacağız. Sonra da onları Ashabül-Yemin için eşlerine âşık ve onlarla yaşıt bâkirelere dönüştüreceğiz."

Kutsal kitabımızda da yaşıt bakireler dediğine göre ahali ben müslüman oluyorum.

Böyle cinsel hayat rusya'da dahi olmasa gerek.

Eşhedü enla ilahe illallah ve eşhedü...

http://www.alirizademirca...-cinsel-hayat-5-271h.html
cennet denilince akla ilk olarak seks gelmesi.
Bir dinsiz kafirin aklı sıra dalga geçtiğini sanmasıdır.

Kendilerine gelince saygı diye ağlarlar.
bölüyorum ama bide şey var o daha komik, sürekli bir bakire olacak yani. hani bu ne üst bir zekadır, sürekli aynı zevki yaşayacağını belli ediyorlar. aslında bu komik bence ama millet bunlara inanıyor. mal işte ne yapacaksın?

evrime kanıt sunanlar buradan olayı anlayabilir. evrim teorisi demedim yalınız.
haha xd kedi erisemedigi cigere mundar dermis, az biraz tasavvuf ehli olsaniz anlarsiniz da ne desek bos siz kendi fikriyatinizi kendiniz sinirlamissiniz, bu dunyada, size verilen akli anca bu kadar kullanirsiniz, inanmiyosaniz kafa da yormayin canlar.
inandığı kitabı hiç okumayanları şaşırtmış ve kafirrrrr diye söyletmiş gerçeklik. bak bakire diyor hem.
Seks güzel ve zevkli bir iştir ve cennette yeme-içme gibi diğer keyifli şeyler gibi seks de olması normaldir.
Bir din düşün cennette bahçeler, çiçekler, her türlü meyve, villalar, yatlar katlar var şu var bu var diye akla gelecek güzel şeyleri bir bir sayıyor olsun adam direk 'ee seks yok mu hacı?' diye sorar yani gerçeklere sırtımızı dönmeyelim lütfün lütfün lütfin.
Ne bildiniz? Gidip geldiniz mi?
sözlüğün şeytan dolduğunun kanitıdır.

ne diyor allah :

"Hic süphesiz. Münafiklar
cehennemin en att kalindadirlar.
Onlar için hic bir kurtarici
bulamayacaksin."
(Nisa Suresi 145...)

Ne kadar çirkindir o uğruna
kendilerini sattıkları şey ki;
Allah'ın kullarından
dilediğine kendi lütuf ve
kereminden vahiy
indirmesine kafa tutarak,
Allah ne indirdiyse hepsini
inkâr ettiler. işte bu yüzden
de gazap üstüne gazaba
uğradılar. Can yakıcı azap
asıl kâfirler içindir..
zeker hiç inmeyecekmiş.
Adnan doktor: cennet seksinde insan zevkten kendini kaybeder
http://t24.com.tr/haber/a...n-kendini-kaybeder,349181
Başımıza taş yağacak a dostlar. Adam cennete gitti de tek eksiği seks kaldı.
güncel Önemli Başlıklar