1. 1.
    Ayet, hadis ve muctehidlerin ictihadlarını yorumlayarak çözüme kavuşturulacak bir sorunsal.

Laik(dinsiz) türkiye yanlısı kemalistler, allahın yerinin cami olduğunu devlet idaresinde söz sahibi olmadığını ifade etmektedir. Hatta 'atatürkün ordusu, şeriatın korkusu' diye sloganlar atmaktadır.

Allah cc ayetlerinde müslümanın günlük işlerinde, devlet işlerinde ne yapması gerektiğini belirtmiştir. Ama laik kemalist buna karşı gelmektedir. Bu ayetleri tanımamak laikliği allaha şirk koşmak oluyor. Müşriklerde cennete giremeyeceğine göre cennette kemalist olmayacaktır

Ayrıca islam ümmetinin en büyük alimi imam gazali, ihyayı ulumuddinde farz ı ayın ilimler kısmında ' bir kimse allah devlet işine karışamaz deyip de kabede tavaf ederken ölse kafirdir' diyor.

Müslüman kardeşlerim rahat olun, cennette kemalist olmayacak.
    1 -9 ... ehli kunh
  2. 2.
    Olacak. Evet.
    -1 ... expected1
  3. 3.
    kemalist diye terim olmayacağından geçersiz sorunsal.nasıl ki fethullahçıya fettullahist denemez,atatürkçüye de kemalist denemez.
    ... deli anlamindaki de
  4. 4.
    akabinde cenneti göremeyince "ben ne yaptım aq" diyecek yazarın açtığı saçma başlıktır.
    ... stay with me
  5. 5.
    O kadar müslümanın dolduğu yer cennet olarak kalacak mı? sorun bu bence. Ki ateistim ve gözüm var islam coğrafyasından kaçıp haldır haldır hristiyan topraklarına giden müslümleri gördükçe gülüyorum.
    2 -2 ... shizi
  6. 6.
    La Kemalist mi ? Kemalist ne arar cennette, evet yani hayır.
    2 ... 1protesto
  7. 7.
    siz önce, cennette müslüman olacak mı onu sorun kendinize. 1400 yıldır dini inancı bu kadar çarpıta çarpıta yaşayan müslümanlar bence kesinlikle cehennemde cayır cayır yanacak.
    -2 ... taciturnn
  8. 8.
    elbette. sizin gibilerini gütmeye adam lazım.
    1 -2 ... noxeca
  9. 9.
    kendisi sanki cennette erken rezervasyon fırsatlarından faydalanmış, önce kendini düşün amk sanane başkasından.
    25 -1 ... kedilerinbabasi57
  10. 10.
    Yav yemin ediyorum ya manyaksın ya blöf yapıyorsun. Yok böyle bir beyin hareketi ya. Sen bir gir de boşver gerisini düşünme.
    6 ... kale3112