bugün

cennette istediğin her şeyi rahatça yapabileceksin, fakat böyle konuşan bi insan cenneti de hurileri de biraz zor görür, günah en başta dilde başlar..
http://www.directupload.n...e/d/3602/8c676n9c_swf.htm
dünya kafasıyla cennet tasviri yapan sığır beyanıdır. cennette nefs olmayacağından ve de bizler şu an nefs sahibi olduğumuzdan ötürü cennetle ilgili tasvirler yapmamız yanlış. şimdi gavatın biri çıkıp ''cennette her istediğimiz olacaksa ben komşunun karısını sikmek isterim'' diyebilir. maksat gavatlık olsun işte. içinde hiçbir kötü duygu ve şer olmayacak biraderim. cenneti hakettin de orada ne yapacağın mı kaldı? cennet nimet bahçesidir. Allah'ın kur'anda kadın vadetmesinin sebebi de zannımca erkeğin kadına olan sevgisinden ötürüdür. sırça köşkler mal sevdalıları içindir. parayı ve karıyı seven adama ne vadedeceksin başka? erkeğin fıtratında kadın sevgisi vardır. dünyada bile bir erkeğin sahip olabileceği en büyük nimet kadındır. orospu çocukluğunun alemi yok. inanmıyorsan inanma zorlayan yok. sadece siktir git kafamızı bozma.

insanların cennet hakkında yorumda bulunması aynı kahvehanedeki beyinsiz amcanın siyaset konuşması gibidir. ''yav hökömöttö çök rörörö yöv''
Keko kandırma kampanyasıdır. Rönesansta da ennetten tapu satıyorlardı. Insan zekasına göre pazarlama taktikleri bunlar.
(bkz: cennette hurilerle threesome yapabilecek miyiz)
sıkılırsınız olum öyle şey mi olur? başka zevk aldığınız iş yok mu? kafanız ot mu dolu bilmiyorum ki.
Sen okadar oruçtut hacca git namaz kıl ne için

Cenneette mala vurmak için..

Yürü git dedirtendir...
karıdan kızdan ümidi kesti artık adamlar, imana geldi amk.

sözlükte kız kalmadı, sonumuz hayır olsun dedim, hakikaten hayır oldu.

ne yapalım gençler, şu ahir ömrümüzde bir çift meme tutamadık madem, biz de hep beraber vakit namazlarında saf tutarız.