bugün

eğer allah nasip ederse sırasıyla hz muhammed efendimizle hz isa, yusuf, ibrahim vd.. peygamber olmayanlardan da atatürkle timurlenk bilge kağanla atilla ile sohbet etmek istiyorum.
öncelik cehennemi görmek istemek olacaktır. zira yapımız gereği herşeyden şikayet ediyormuşuz ya. tabii cennet diye bir yer varsa.
tabi ki çay sigara.*
allahın bundan sonraki planını sorarım.
Allah'a şükretmektir. Bizde sevgi köprüyü geçene kadar değil, ruh dahi yok olana kadardır. EvelAllah!
alemlerin rabbini her şeyin yaratıcısı Allah'ımı onun sevgili kulu peygamberimiz hz. muhammed mustafa s.a.v efendimizi görmek onun elini öpmek isterdim.

Allah'ım sen bütün Müslümanlara hidayet eyle ya'rabbim bizi amel defteri sol tarafından verilenlerden eyleme günahlarımızı bağışla.
şüphesiz ki Allah bağışlayan, merhamet edendir.
cennet tasviri abazan arap toplumun fantezilerinin bir ürünüdür.

ayrıca tomurcuk gögüslü kızlar pedofili işaretidir.

yalandan kıvırmayın.

bir şeyi normal şartlar altında yaşamıyorsa insan sapıklaşır ve normalin üstünde bir tatmine eğilim gösterir. bunu dış dünyada yapamadığı için( yaparsa suçtur çünkü) fantezilerinde bu tür hayaller kurarak kendini tatmin eder.

işte islam' ın arap toplumunun kısıtlayıcı yanı onları bu tür fantezilere itmiştir.

sen şimdi seks yapma, oo cennete neler var neler.
sen şimdi içki içme oo cennette neler var neler.

kafa bu yani bu kadar net.

tanrının işi gücü yok milletin uçkuruğunu tatmin etmek için böyle şeyler yapacak.

yav he he.
Gidersi, o yolda bir yurursun, bie kafede oturur cay falan icersin.Olmadi biraz oyun oynarsin, oradan da floryanin yolunu tutarsin. Istanbulun bir ilçesi hatta meteobus duragi bilr var lan.

(bkz: cennet metrobüs durağı)
eğer cennet varsa, o güzel pınarların suyundan bir çay demlerdim. bir de çekirdek. sonsuzluğa kadar o muazzam kanepede uzanıp dünya tarihini baştan sona kadar izlerdim.
Bi tane ferrariyle bizim köye gidip hava atmak isterdim.
Yasak meyveyi bulup yerdim herhalde.