1. 1.
  Hiç kadın ve şeytan yok. inşaatlarda huriler çalışıyor evler yapıyorlar. Akşam eve gelirken yemek getiriyorlar kafa yapıyorlar.
  1 -4 ... mr forever happy
 2. 2.
  cennet gibi yer.
  3 ... cilveli ahmet hoca
 3. 3.
  Benim için ne huri ne de nuridir. Sevdiklerim varsa içinde tamamım.
  7 ... loveneverdies
 4. 4.
  rahman suresi meali okunarak yanıtı hakkında bir miktar fikir edinilebilecek bir soru.
  1 ... usualsuspects
 5. 5.
  bence litvan ressam (bkz: Mikalojus Konstantinas Ciurlionis)'in tablosu gibi. giriş böyle suyun dibinden, tabii ıslanmak, boğulmak, nefes alamamak yok, farklı bir atmosfer, sonra basamakları çıkacaksın, böcekler çiçekler, sazlar huriler melekler filan, paso cümbüş. meyhaneler sokağı gibi, mis.

  https://www.resimag.com/p1/b3f88fc86bb.jpeg
  1 ... mastor
 6. 6.
  Sınırsız Soğuk bira ve gal gadot gibi hatunlar varsa orası cennet.
  ... vexillarius of theodopolis
 7. 7.
  ispanyol kolonisi gibi. Siz zengin bir köşk sahibisiniz bir sürü hizmet eden melek köleniz var. Bide musluktan su değil şarap akıyor.
  ... uzay muhtari
 8. 8.
  bedava içki ve seks varmış. bide sürekli ırmaklar akıyormuş ama şaraplı. tabi hiç erkek yorulmayacakmış sürekli güçlü olup her daim seks yapıp yeniden, yeniden arzulayacakmış. kadınların da seks yapsa bile bekareti bir gidip gelecekmiş o yüzden hep bakire kalacaklarmış.
  tabi burada huriler normal kadınlar değil, onlar adeta bir seks kölesi ve seks yapma üzerine varlar. sürekli seks yapıp erkeği hoşnut edip zevk dolu bir hayat yaşamalarını sağlayacakmış.
  ... trdkml
 9. 9.
  En beğendiğim tasviri Oğuz Atay yapmış; “Cennet, muhallebiden duvarlar demek değildir sayın yetkili! Cennet, insanların birbirlerini dinlemeleri demektir, birbirlerine aldırmaları, birbirlerinin farkında olmaları demektir.”
  ... temirata
 10. 10.
  Cennet’i bilmem de umarim cehennem vardir.
  3 ... the girl from atlanta