1. ?.
  insanin yalniz gercek olan bu dunyadaki kisitli omrunde amac edinmesi gereken tek sey olan mutlulugu yakalamak icin kulaklara kupe olmasi gereken baslica soz obeklerinden yalnizca biri.
  3 -7 ... billy shears
 2. 1.
  dünyanin en ucucu, en elle tutulamaz hissi olan mutlulugun kuyruguna bos heveslerle takilmis deli sacmasi bir cümle.

  (bkz: deli deli kulaklari küpeli)
  1 ... simetrikbaykus
 3. 2.
  (bkz: doldur be meyhaneci)
  ... cnkt
 4. 3.
  (bkz: iki bira caktim kendime geldim)
  -1 ... wecsltr
 5. 4.
  inanmayan bir birey için zevk içinde bir omur geçirme hayalini gercekleştirmesi mutlaka ki inanan bir bireyin ibadetle geçen bir omrunden daha zordur. bu dusuncede olanlara allah yardımcı olsundur, en azından fani hayatlarını diledikleri gibi geçirsinlerdir.
  2 ... gameguru
 6. 5.
  yaradan bizi buraya göndermiş ki işlediğimiz amellere göre öteki tarafta müsait yerlere yerleştirecekmiş. burası bir çeşit ödsys * sınıfı yani.

  peki bizi bu dünyaya gönderirken kimimizi cennet gibi kimimizi cehennem gibi kimimizi de ararat gibi yerlerde dünyaya getirmiş, bu konuda kriteri ne olmuş. doğumdan önce de mi bişeyler ters gitti de bu hayata mahkum olduk anasını satayım. eğer keyfi kararlarla serpildikse dünyaya, öldükten sonra yine aynı olmayacağı ne malüm.

  temyize gidebilir miyiz, hayır. itiraz edebilir miyiz, hayır. grev yapabilir miyiz, hayır. o saatten sonra da satanist olup şeytana yalakalık yapsan o da yemez. velhasılı kelam boş işler bunlar birader. biz entrilerimize bakalım.
  ... fucker fukara