1. 1104.
    türklerin bu zamana kadar olan en büyük ihracat ürünü.
    -2 ... mukazo
  2. 1105.
    Bir tugay kerimoğlu nihat kahveci gibi başarılı olur inşallah.
    5 ... kerox
  3. 1106.
    bu adam hakkında yıllardır bir düşünceye varamadım, kazma mı yıldız mı normal mi vasat mı bitirici mi, hiç bi yorum yapamıyorum adam hakkında.fikirsizim. ama şundan eminim adam toyken almanya havası koklamış, temeli sağlam.
    5 ... dr mechanic
  4. 1107.
    Sağ kanatta oynasa daha iyi olacak sanırım cunku wayne rooney disinda sag ve sol boslar. Adam duzgun pas almadi.
    ... hot male
  5. 1108.
    Evertonun ne idüğü belirsiz oyunu içinde yine de cenk kalitesini belli etti.
    Sike sürsen evertonu bizim ligte bile oynayamaz.
    1 -2 ... turkbeyi12
  6. 1109.
    ispanya futbolunda daha iyi oynayacaktı aslında. 70. Dakikadan oyundan çıkmıştır.
    -1 ... antiansiklopedi
  7. 1110.
    Bu akşamki maçtan sonra hakkında yapılan gördüğüm en iyi yorum cenk tosun evertona değil everton cenk tosun'a transfer olmuş yorumuydu. Gerçekten en doğru yorum bu. Cenk tosun böyle bi takımda da adından söz ettirirse ki istatistik olarak ettirmiş görünüyor sene sonunda bile başka bir PL ekibine veya ispanyaya transfer olabilir. Yok ama takım yüzünden gereken patlamayı yapamazsa seneye Fikret Orman bunu kiralık geri getirir.
    1 -2 ... posthoc
  8. 1111.
    şansını bulduğu anda everton dan kaçması gerek olan futbolcu.

baines ve coleman olsa bu kadar kötü olmazlardı aslında.

şanssız bir dönemden geçiyor everton cenk te üzerine geldi.

çok varlık gösterebileceğini sanmıyorum zira top ileri bile gitmiyor.

eline geçen 1-2 pozisyonu atması lazım çünkü en fazla o kadar gelecek.
    7 -1 ... being a dwarf
  9. 1113.
    everton maçını izleyince haline çok üzüldügüm futbolcu.

Adamlar 2 pas yapamıyo arka arkaya, daha ilk maçında Cenk takımın en iyisiydi resmen, Allah sabır versin Cenk' in işi çok zor. yetenegini köreltir bunlar.
    6 ... bosgelmisyazar
  10. 1113.
    gidebileceği en boktan takıma gitti. iyi para alıyor ama bir varlık gösterebilmesi için ciddi anlamda performans üstü performans göstermesi lazım çünkü takım bitik. evet.
    7 -2 ... oytunkaran