bugün

15 milyon Euro'luk kaziktir fenere:D en sevdiği yemek söğüşmüs ahhshshhsd.
Bir de asist yaptı koçum.
15 milyonluk kazık diyenlere az önce kazığı döşedi. Adam sakalanmıştı performans düşüklüğü normaldi. Şimdi siz düşünün.
Yine sakatlanmış gole sevinirken.

https://x.com/pgalatasara...;t=o1kDp73LU0TuukjZkDd2Ag
Ayakta duramayan salako Zaha'nın ikamesi olarak alınmadı. Zaten mevkileri de farklı. Yerli statüsünde elimizi rahatlatsın diye alındı.
Zaha yı galatasaray alınca ikamesi olarak transfer edildi ama ismail kartal hazır olmadan doğrudan oynatarak hata yaptı. Çocuğun neredeyse amel defteri kapanacakmış biraz daha zorlasaymış.
ilk maçında daha hazır olmamasına rağmen iyi oynadı. Asist yaptı ve ceza sahası dışından vurduğu şutu da kaleci köşeden çok iyi çıkardı, golü de yazıyordu. Çok isabetli ortalar açtı ve iyi driblingler izledik. Tam hazır olduğunda daha iyisi olacak.
Senelerdir yerinde saysa da geçen sezon çıkışa başladığını düşünüyorum. Başarılı bir transfer.
Bizde gidip müzmin sakat Chamberlaini aldık.
Fenerbahçe tarihinin en yüksek bonservis bedeli ödenen yerli futbolcusu olarak sarı lacivertlilerin tarihine geçti.Ayrıca Cengiz Ünder transferi, bir yerli kulübün yerli bir futbolcu için ödediği en yüksek bonservis ücreti olarak Süper Lig tarihine geçti.
bizim takımda da Necip var, her yerde oynayabiliyor! Bu sadece kanat...
Roma'da oynarken çok iyi yerlere gelir diye düşünüyordum.
Leicester da tutmadı.
Marsilyada fena değildi.
Şimdi yine kürkçü dükkanına döndü.
Bu lig de çok iş yapar.
Gereksiz sinirli tavrını bırakır ve kendini oyuna verirse fenerde bayrak oyunculardan olur.
Kendini veremez asit salgılamaya devam ederse fenerbahçe son büyük takımı olur.
fenerbahçe ye 4 yıllık imza atmış. ve şöyle demiş;

“Fenerbahçe’yi şampiyon yapmak istiyorum en büyük hedeflerimden bir tanesi bu. Öz güveni yüksek bir futbolcuyum, sahaya çıktığımda bunu herkese göstereceğim”

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
trabzona gelince ceza üstüne ceza yağdıran uefa'nın sesi soluğu çıkmıyor. tabi 3 büzükler gibi lobisi yok trabzonun uefa'da.
15 milyon euro karşılığı fenerbahçe ye transfer olmuş.
en başından beri beğenmiyorum bu adamı, şuttan başka bir şey bilmiyor böyle kanat mı olur? tipinden de rahatsız oluyorum tam bir barzoya benziyor.

Marsilya'dan öte gidemeyecektir.
Kalenin ortasına penaltı atan futbolcu.
Kaleciyi kek mi sandın sen?
Top ayağına geldiğinde ne yapacağını düşünmeye başlayan futbolcu. Oysa top ayağa daha gelmeden yapacağı hamleyi düşünmeye başlaması gerekiyor.
Şişirilmiş balon top teperi. Yakında havası söner.
bugün yine attı golünü marsilya'da akıyor.
bencil oynuyor sürekli top eziyor.
aldığı parayı sonuna kadar hak ediyor marsilya'ya transfer olduktan sonra kendine geldi adamsın çocuk.
Sola cekerse gol, saga cekerse asist.
güncel Önemli Başlıklar