bugün

yazmak için yazmış. boş insanmışsın cengiz deyip geçtim ben. seni linç bile etmem ben.
Zamanında beni de etkileyen youtube da şarkıcıların usulsüzlük yapma şüphesini yazdığında bir potansiyeli olduğunu düşündüğüm, bir süre sonra kendini kasa kasa komisyonda olacağız bakalım birşey çıkmaz modundaki yazısını gördüğümde ne ayak lan bu dediğim yazarımsı. HayatıM için kıymetli bir insan olan Harun Kolçak için yazdığı diyemeyeceğim, ortalık yere bıraktığı dışkıyı duyunca zaten koptum.

Hayatı boyunca kendisinden fazla insanın konuştuğunu gördüğünde kendini iyi hisseden, özünde içinde anlam ifade edebilir birşey olmayan, kendiyle ilgili 2 adam fazla konuşacaksa ağzına herşeyi dolayabilecek, kendi başına tek bir işe yaramaz bir tipin kıymetli bir insanın hatalarına atıf yapmasıdır. Şimdi benzer yazıyı ibrahim Tatlıses için de yazmasını bekleriz. öyle ya, hasta duyarı kasmaya gerek yok. zamanında birlikte olduğu kadınlara şiddet uygulamış, mafyavari bir adamdan bahsediyoruz. Hodri meydan, hadi bakalım Cengiz!
batı bütün gerçekleri konuşuyormuş da bizimkiler ölünün arkasından sadece güzel şeyleri konuşuyormuş. lan amın feryadı bırak bu da bizim güzelliğimiz olarak kalsın.
Kafana silay dayayıp şunu yaz deseler 90 yaşında babası var.Adamcağız üzülür der ve yazmazsın. Sanki watergate skandalını ortaya çıkardı.
deniz seki hakkında ne yazdigini merak ettigim kişinin yazısı.

edit: buldum
spoiler

Deniz Seki 11 aydır cezaevinde, daha önce de 7,5 ay yatmıştı. Aldığı bu ceza artık vicdanları yaralıyor

spoiler

seki'yi parlattığı röportajı da burda;

https://www.google.com.tr...ete-cok-kirginim-30155132

karakter yoksunu bir gazeteci imiş.
yazıları okunmuyorsa, reyting ihtiyacı duymaktan olabilir.

yiyoduysa kenan evrenin arkasından da yazsaydın ya.