1. 0.
  Lan niye yazmış böyle bir şey. Yazmasanız, sözlüğe taşımasanız bilmeyeceğiz alkol ve uyuşturucu kullandığını. Ben mecbur muyum? Tanımadığım bir insanın uyuşturucu kullandığını bilmeye. Hem de öldükten sonra. saygısızlık bu.
  Siz biliyorsunuz, biz bilmiyorduk.
  bana ne milletin yaşam şeklinden.
  1 -2 ... glgelivadi
 2. 1.
  yazıları okunmuyorsa, reyting ihtiyacı duymaktan olabilir.

  yiyoduysa kenan evrenin arkasından da yazsaydın ya.
  3 -1 ... timur cengiz hulagu
 3. 2.
  deniz seki hakkında ne yazdigini merak ettigim kişinin yazısı.

  edit: buldum
  spoiler

  Deniz Seki 11 aydır cezaevinde, daha önce de 7,5 ay yatmıştı. Aldığı bu ceza artık vicdanları yaralıyor

  spoiler

  seki'yi parlattığı röportajı da burda;

  https://www.google.com.tr...ete-cok-kirginim-30155132

  karakter yoksunu bir gazeteci imiş.
  2 ... 0fu0
 4. 3.
  Kafana silay dayayıp şunu yaz deseler 90 yaşında babası var.Adamcağız üzülür der ve yazmazsın. Sanki watergate skandalını ortaya çıkardı.
  1 ... feridunferman
 5. 4.
  batı bütün gerçekleri konuşuyormuş da bizimkiler ölünün arkasından sadece güzel şeyleri konuşuyormuş. lan amın feryadı bırak bu da bizim güzelliğimiz olarak kalsın.
  ... chief
 6. 5.
  tarafsız bir gözle okunduğunda haklı olan yazıdır.

  cengiz semercioğlunu'u hiç tanımam; harun kolçak'ı ise az tanırım.

  eğer bir şey yazılacaksa, sadece konuyu yahut kişiyi parlatmak için değil, her şeyi içine alarak, etraflıca yazılmalıdır. neye bu kadar tepki veriyorsunuz, anlamadım...

  edit: tanımamamın sebebi, türk popunu sevmiyorum. aslında genel olarak popu ve edm'i sevmiyorum. gir kanıma gibi şarkılar dinleyemiyorum ben. ne bileyim motörhead dinliyorum, iron maiden dinliyorum...*
  2 -1 ... darknessoldfriend
 7. 6.
  Zamanında beni de etkileyen youtube da şarkıcıların usulsüzlük yapma şüphesini yazdığında bir potansiyeli olduğunu düşündüğüm, bir süre sonra kendini kasa kasa komisyonda olacağız bakalım birşey çıkmaz modundaki yazısını gördüğümde ne ayak lan bu dediğim yazarımsı. HayatıM için kıymetli bir insan olan Harun Kolçak için yazdığı diyemeyeceğim, ortalık yere bıraktığı dışkıyı duyunca zaten koptum.

  Hayatı boyunca kendisinden fazla insanın konuştuğunu gördüğünde kendini iyi hisseden, özünde içinde anlam ifade edebilir birşey olmayan, kendiyle ilgili 2 adam fazla konuşacaksa ağzına herşeyi dolayabilecek, kendi başına tek bir işe yaramaz bir tipin kıymetli bir insanın hatalarına atıf yapmasıdır. Şimdi benzer yazıyı ibrahim Tatlıses için de yazmasını bekleriz. öyle ya, hasta duyarı kasmaya gerek yok. zamanında birlikte olduğu kadınlara şiddet uygulamış, mafyavari bir adamdan bahsediyoruz. Hodri meydan, hadi bakalım Cengiz!
  ... kelkeshoze
 8. 7.
  yazmak için yazmış. boş insanmışsın cengiz deyip geçtim ben. seni linç bile etmem ben.
  1 ... ariapande