1. 1.
  damar müzikten anlamayan insandır. onlar için hüzünlenmek conconca yabancı şarkılardan ibarettir. yabancı şarkıya ağlanır mı lan !?
  2 -3 ... surudenayrilanidealistkuzu
 2. 2.
  Hoşgörüsüz bencil insanlardır . Kendi dinledği müziği sadece trend zanneden herkeze kro barzo vs... Sıfatları yakıstırarak kendini bişey zanneden insandır .
  2 -1 ... wreker
 3. 3.
  Bu saatte dinliyorum. Kadrolu kıroyum herhalde. Duyanlara duymayanlara...

  Kalp kirmayın bari.
  1 -1 ... kalbimferahladi
 4. 4.
  kiro diyerek imla hatası yapmıştır, doğrusu krodur. geri kalan önermeye katılıyorum.
  1 ... depresifbadem
 5. 5.
  Ya bi siktirin gidin. HAYATINDA eline gitar almayan adamlar koca sanatçıyı bir kelimeyle çiziyor. AMK ergenleri. Olaya bak amk. bok atmak ne kadar basit. Ben de dinlemem gerçi ama bok atmam, zevk meselesi.

  Gerçi yalan olmasın sadece 1 parçasını severim; cam kırıkları. Ritmi çok hoş.

  Sene iki sene önce, askeriz. Lokasyon Erzurum. Saat gece 02:00, Hava eksi 30 civarı. Operasyona gidiyoruz. Üstteğmen'de bizimle beraber aracın arkasında. ADAM özel bir askerdi; Keskin nişancı, paraşütçü, balık adam, patlayıcı uzmanı, Amerika da eğitim görmüş, eğitim vermiş, yabancı dil var, ve şu an kurmay yüzbaşı. Ama kro işte naparsın!

  Velhasıl gidiyoruz, Herkes tam konsantre. Komutan bu 'cam kırıkları' dediğim şarkıyı mırıldanıyor. Yanımda oturuyordu zaten; Gomtanım ne güzel şarkıymış, kim söylüyor diye sordum, cengiz kurtoğlu dedi. O gün bugündür dinlerim. Komutanımdan hatıra bana o parça.
  3 -1 ... italyann
 6. 6.
  arabesk temalı, ajitasyon içerikli müzik dinleyen insanlara kro diyerek doğru bir teşhis yapan insandır. evet malesef krosunuz arkadaşlar.

  cengiz kurtoğlu nedir yahu ? müslüm gürsesin birazcık daha eli yüzü düzgün müzik yapanı işte dahada başka birşey değil.

  acaba insanlarımız ne zaman şunu dinleyecek kaliteye gelecek... malesef hiçbirzaman, ümidim yok.

  https://video.uludagsozluk.com/v/robert-schumann-96085/

  -1 ... honor
 7. 7.
  bu adamın sanata ne gibi katkısı olmuş ki kitlesinin olsun. ülkenin gençlerini zamanında küçük emrah filmleriyle, cengiz kurtoğlu vb. şarkıcılarla harcadılar. şimdi de bunun modernleşmiş halleri var serdar ortaç, demet akalın vb. şahıslarla memlekette sanat bırakmadılar. bi eznginin günlüğü, bi yeni türkü var bir de sanatı öldürenler..
  -2 ... buzkutlesi
 8. 8.
  Müzik zevktir. Arabesk dinleyen benim, 1600 parçalık yabancı rap arşivim var. ikisini de seviyorum. Zevk alıyorum. Buraya gelip klasik müzik atıp "bir şey" tamlamasını "birşey" olarak yazıp "hiçbir zaman" tamlamasını "hiçbirzaman" olarak yazıyorsa kaliteden falan bahsetmemeli.
  ... hateitorloveit
 9. 9.
  bu yanlıştır, lakin pop müzik dinleyen herkes şüphesiz maldır. bu geçerli ve doğrudur.
  1 ... just call me alpha