1. 1.
  Ünlü iş insanı Cengiz Esendemir, Yeniköy’deki yeni villasını Lazolini Mimarlık yaptı.

  ilham veren tasarımları ile ünlü isimlerin mimaride tercihi haline gelen Lazolini Mimarlık, Cengiz Madencilik’in sahibi Cengiz Esendemir’in Yeniköy’de bulunan yalısını baştan yarattı.

  MODERNLiK VE ŞIKLIK BULUŞTU

  Mimar Tuncer Akar’ın sahibi olduğu Lazolini Mimarlık tarafından Haziran 2015 yılında başlayan çalışmalar, 2016 yılında anahtar teslim bir şekilde tamamlandı. Tamamen Lazolini Mimarlık ekibi tarafından geliştirilen proje ile villa hem modern hem de oldukça şık yepyeni bir görünüme kavuştu.

  BOĞAZ’A DEĞER KATAN BiR YAPI

  Projede görev alan mimar Nurettin Sağırkaya, yaklaşık 1,5 yıl süren çalışmanın ardından ortaya çıkan işin oldukça dikkat çekici olduğunun altını çizdi. Boğaz ön görünümüne çok uygun bir mimari ortaya koyduklarını belirten Sağırkaya, “Çalışmalarımız boyunca kusursuzu yakalama adına hemen hemen bütün ayrıntıları tekrar ve tekrar düşündük. Sonunda gerçekten emeğimizin karşılığını aldık diyebiliriz. Boğaza ve bölgeye değer katan bir villa yaratmış olmak bizleri de çok mutlu etti” ifadelerini kullandı.

  ESENDEMiR’DEN TAM NOT ALDI

  Mimar Sağırkaya ayrıca Cengiz Esendemir’in villadan ve oluşturulan konfordan oldukça memnun kaldığını da sözlerine ekledi.

  @lazolinimimarlik , @lazolini , @tuncerakar , #lazolinimimarlik , #lazolini , #tuncerakar

  cengiz esendemirin villası lazolini mimarlık yaptı
  ... respektfuul