1. 1.
  varyemez filminde ragıp elibol'un basına gelen olay.
  1 ... mulayim
 2. 2.
  sırf bu tür insanlar için ayarlanmış, cenazelere taziyeci gönderen kuruluşlar var. hatta kartlarını bir karikatür sitesinde görmüştüm.
  ... pideci
 3. 3.
  herkesin "oh beee. öldü de kurtulduk" dediği insandır. ne yapmıştır da bu kadar nefret edilir bilinmez. Allah rahmet eylesindir. *
  2 ... necben
 4. 4.
  ölünce arkasından ağlamanın saygısızlık olarak, yada o na acı vereceğine inanılarak bazı duyguların bastırılması ve kontrol edilmesi eylemini hak eden kişi.

  hayatı boyunca insanları güldürmeyi başarmış birinin ardından ağlamak ona saygısızlık olur.

  (bkz: cem yılmaz)
  1 ... ironny
 5. 5.
  farklı bir acıdan bakıcak olursak eger belkide bundan dolayı mutlu olan insandır cunku kim en sevdiklerinin kendisi icin hunugr hungur aglayıp, omurlerinden ömür gitmesini isterki. bir cok kisi arkasından aglanmasını degil onu guzel anılarla hatırlanmasını ister, olum sekliyle degil sagken birlikte gecirdiginiz guzel anların dusunulmesini ister, sevdiklerinin uzulmesini istemez ve keske herkezin cenazesi sevdiklerinin tebessumuyle gecse, guzel anılarla.
  2 ... walox
 6. 6.
  cenazesinde kimin ağlayıp ağlamayacağı skinde olmayan insandır.zira az sonra misafirleri gelecektir.**
  1 ... dragonhead
 7. 7.
  şehittir. düşmanı sevindirmemek için ağlayanı yoktur.
  bir ana gonca gülünü, bir baba koç yiğidini kaybetmiştir ama vakarı hala üzerindedir.
  3 ... dogupark
 8. 8.
  ya çok fakir, kimi kimsesi olmayan insandır ya da son derece zengin kişidir. şöyle ki; *sakıp sabancı'nın cenazesinde de bir dünya insan olmasına rağmen herkes hazır bir araya gelmişken ya dedikodu yapıyordu ya da iş görüşüyorlardı. hatta bu durum ünlü bir mankenin kendini dine adamasına sebep olmuştur.
  ... teachero
 9. 9.
  bu hayatı boşuna yaşamış insan.
  ... zaamtoox
 10. 10.
  hortlayacağını düşündürecek kadar kötülük etmiş ağlamamak gerektiği düşünülür.
  1 ... sidikli kontes