bugün

bodrumlu Tahir Bice'dir efendim. husumeti bulunan komşusunun cenaze töreninde hakkını helal etmemiş. sonuç; ölen adamın yakınları adama tekme tokat dalmış. güler misin ağlar mısın olayı. valla ne yalan söyleyeyim ben güldüm.

http://webtv.hurriyet.com...azede-soke-eden-olay.aspx
Helallik alma olayindaki yavsakligi yapmamis adamdir. yerim öyle götünü yiyim iyimserligini. adam sagliginda 600 tane pilicini tavugunu ördegini zehirleyerek öldürmüs. zalimligin böylesini yapan adama müstehaktir. itilip kakilmasindan da belli adamin kimlerle muhattap oldugu.
kim çekmiş ki cenaze namazını videoya acaba diye kara kara düşündürendir.
http://www.youtube.com/watch?v=hQ6-w1zWRWc
--spoiler--
ölüye saygım var benim

onlar da bana saygı duysun
--spoiler--

diyen ve gerektiği gibi saygı gösterilen bir adamdır. zira, merhum un ardındaki yakın akrabaları, eşi, dostu, çocuğu nun acısı henüz çok taze iken provokasyondan başka birşey değildir yaptığı.

ne yeridir bu hengamenin ne de zamanıdır.
helal etmeme hakkı olan adamdır. ölen vatandaş çok canını yakmıştır, haksızlık yapmıştır vs. adam helal etmeyebilir. ancak rahmetli adamın ne angut akrabaları varmış ki, tekme tokat dalmışlar herife. lan bi otur, hayırdır abi, neden hakkını helal etmiyorsun diye bir sor. belki adam tatlı dil, güler yüzle helal edecek. şimdi ise sittin sene helal etmez.
dürüst adamdır, samimidir net.
hele videonun sonunda anarşiklik mi yapayım deyişi çok komik.
(bkz: hakkımı helal etmiyem).
kurgudur. muhtemelen dikkat çekmek içindir. hangi adamın cenazesini birisi videoya alır da üzerine böyle bir olay olur?

bir de buna inanan körpe beyinler var. vay anasınıııııı.
ölen kişiye diğer tarafta oldukça sıkıntılı zamanlar yaşatacak adamdır.
imam ın ne yaptığı ne tepki verdiği merak konusu olan hadise.*
yıl olmuş 2012,adamlar uzaydan dünyaya atlıyor,bunlar da cenaze da öç alma,helallik alma derdinde hey yavrum hey.
Erdal bakkaldır.

5 kuruş alacağı varsa, vermez helallik.
neymiş efendim, hakkını helal etmeyebilirmişsin. ama öyle demek zorundaymışın...
ne yani adam yalan mı söyleseydi!
yalan söylemek günah değil mi?
--spoiler--
benim hayvanım ölmüş, ben saygı istiyorum.
--spoiler--

yuh. ben de sandım ki adamın karısına kızına tecavüz etmiş, ailesinden bir can almış, hayatını mahvetmiş, safiyetine leke düşürecek bir iftira atmış, ya da ne bileyim teröristmiş ölen falan. neyse kazlarının parasını cenaze sahipleri ödesin de sustursun adamı. *
bir taraftar sloganıyla cevap verilesidir. hani derler ya " bağırmayan taraftar, buyursun gitsin" heh! adama da denilmeliki helal etmeyen cemaat buyursun gitsin". len olum git evinde helal etme madem , ne camiye gelip dayak yiyiyosun.
iyi yapmıştır. hakkını helal etmiyor. yalan mı konuşsaymış adam. hangi akla hizmettir bu. cıkss.
ben de yapacam aynısını birine günün birinde. inşallah ondan çok yaşarım. *
(bkz: erdal bakkal)
imam'ı allah sanan zihniyettir. Ulan imama ne diyorsun amk sanki imam oraya not alacak tabutun içine koyacak. Etmiyorsan etmiyorsun. Helallik inancın varsa allah'ın bileceğini de bilirsin zaten. Reklam yapmaya gerek yok ki.

O değil de gazeteciler gelmiş adam kameraya en yakın yerde. Önceden hazırlanılmış. Neyin peşindesiniz lan siz amına koduklarım.
hak adamın değil mi kardeşim? etmez etmez.. cenaze sahipleri de adamın gönlünü alacağına, sorunu çözeceğine iyice sıvamışlar. kim bilir rahmetlinin ne günahı vardı da hakkını helal etmiyor *
acınası bir adamdır. giden gitmiştir ama sen hala onunla kavganı sürdürerek, kendine işkence etmeye devam etmektesindir. affet, unut gitsin, oh ne güzel rahatla. ne gerek var sırtında bir yük gibi taşımaya...
özü sözü bir olan adamdır, dışından '' helal ediyorum'' deyip içinden '' zıkkım olsun'' dememiştir, rol yapmamıştır.
güler misin ağlar mısın?! ama hakkını helal etmeyen adam dertli bayağı belli yani! hayvanları zehirlenmiş merhum tarafından! *
o öldü gitti! yaptığı kötülük kaldı yanına bu adamcağız naapsın?! ölüsüne bile nefreti geçmemiş! üzüldüm adama yahu! yok ölene değil, yaşayana!!!
içtendir, samimidir, iyi yapmıştır. yalan söylemedi diye dayak yemesi ise ne kadar cahil bir halkımız olduğunu gösterir. sonra vay efendim bizi neden ab'ye almıyorlar?
ne diye o cenaze namazına gittin diye sorulası adamdır.