bugün

Normaldır koltugunu kaybetmedı ne de olsa.
karşıt olduğum sanılmasın ama ben bu yayını izledim, burası tam olarak cenaze evi değil. diyeceksiniz ki nasıl tam olarak cenaze evi değil, şöyle ki, görüntüdeki eli öpülesi annemiz oğlunun öldüğünü sanmış ancak o kahraman oğlu madenden çıkmış ama kimseye haber vermeden arkadaşlarını kurtarmaya geri girmiş. uzun süre de annesi haber alamayınca oğlunun öldüğünü sanmış ama gel gör ki ortaya çıkmış ama anne ve aile perişan. tabii bu fırsatı kaçırmayan bakan hemen koşmuş tv karşısında şovunu yapmaya, yayını izleyenler bilir o kadar yapmacıktı ki, kendini sıka sıka 2 damla gözyaşı çıkarttı gözünden. annemiz paramparça olmuş yüreğine su serpilmiş evladı karşısına çıkmış olsa da tam anlamıyla gülemiyor ama bakan gülücükler saçıyordu. kaç kere annemize sarılmak istedi bakan tvlerin önünde hesapta acısını paylaşıyor, kaç kere gitti geldi, görmeliydiniz o kadar yapmacıktı ki ama annemiz dönüp bakmadı bile.
izlemedim ama bildiğimiz enerji bakanı olan taner yıldızdır. imkan verilmedi bu adama enerji bakanı olmak ne ki napabilir ki evladını kaybetmiş anneye, ya da madenden sağ çıkmış adama hiç!
enerji bakanı, bakan olmak koca bir hiç
o kadar insancıl ki şen şakraklığıyla yardım ediyor. saol taner yıldız, seni unutmayacağız.