1. 1.
  hayatınızda duyup duyacağınız en saçme şeydir. neymiş boşaldıktan sonra boşalmasan bile acaba boşaldım mı kaygısı ile, seviştikten sonra, osbirden sonra guslünü alıp tertemiz gezecekmişsin. duş almışsın kese attırmışsın sauna kese faydasız. o su ağza 3 kere başa omuzlara 3 kere dökülecek. yapmadın mı? cenabetsin. işin rast gitmez. Her işin tersine gider.
  Dünyadaki örneklerine de bakacak olursak hangi kesimin cenabet olup işinin rast gitmediği (Abd,almanya avrupa vs vs..), cünup cenabet dolaşmayıp hangi kesimin dünyanın süper gücü olduğu ortadadır. (Türkiye,iran,Irak,Afganistan,...)
  Din sadece insanı ferah hissettiren bir şey değil aynı zamanda ufkunu köreltip salak salak şeylere muhtaç kılan da bir eylemdir.
  -3 ... scaglard
 2. 2.
  işin rast gitmez tarafına inanırsın inanmazsın o sizin bileceğiniz iş ama çok afedersiniz boşalan insandan leş gibi bi koku çıkar, yıkanmadan kolay kolay da gitmez esas amacı bu kokuyu gidermektir ki peygamberimiz koku konusunda çok hassastır, camiye hep güzel kokular sürünerek gitmiştir (arapların güzel koku kültürü çok geniştir, esansları çok pahalı ve kalitelidir).
  1 -1 ... masklavi