1. 1.
    jet sosyetenin kendilerine koyduğu bir sıfat, ya da ne bileyim garip bir yaşam stili sanırım. bu güruha mensup olabilmeniz için; ya çok ünlü olmanız gerekir, ya da roma, milano, paris butiklerinden giyinmeniz.
    ... karpuzkabugu
  2. 2.
    bizim yaşadığımız hayat hayat değil de, onların hayatı da düz hayat değil. onların adı cemiyet hayatı, bizimkisi el sikko. bu ne lan ? cemiyet hayatı ne demek amına koyim ?

eskiden sosyete kalıbı vardı. burdan 3-5 ağabey ve hanımefendi sinirlenmişler. " çok banalleşti. kırolar bile kullanıyor artık sosyeteyi. bize onların kullanamayacağı bir şey lazım. " diye sitem edip bu adı buldular. dikkat edin, eskiden hep gazete ve tvlerde sosyete olarak tabir edilen yerler değişti ve cemiyet hayatı oldu.

he bu ne oldu ? sosyete ile taşak geçemiyorduk zira herkes kullanıyordu, hani zaten direkt olarak taşak geçilen bir şeydi. şimdi cemiyet hayatı bizim için malzeme oldu. mesela çirkin ve paçoz bir arkadaş geldiğinde, kendisine " cemiyet hayatının gözde bekarlarından x... " şeklinde estirip geçebiliyoruz.

bu dünyadaki herkes eşittir, buradaki arkadaşların tek farkları şanslı doğmalarıdır. bir gecede ünlü bir barda ödedikleri hesapla, 50 ailenin aylık evlerine giren parayı dökerler. bu da onları farklı kılıyormuş, mış, müş...

insanlar gıpta etmiyorlar, taşak geçiyorlar. belirtmek istedim.
    ... dark jedi in da house
  3. 3.
    ütü yaparken televizyonda cemiyet hayatının önde gelen hatunlarını gözlemleme fırsatı buldum ve haklarındaki ortak kanılarımı merak ediyorsunuz biliyorum.

güzel olduğu için kendinden yaşça büyük iş adamlarının evlendiği kadınlar, kendilerine her konuda destek olan kocacıkları sayesinde hobilerine yönelip bir anda çok başarılı birer modacı, sosyal projelere destek abidesi, toplumsal konulara duyarlı örnek kişilikler olup çıkıyorlar. hepsinin ortak ve kilit cümlesi "eşim bu konuda en büyük destekçim oldu".

canlarım ya yerim. uğraştığı işleri küçüklükten bu yana çok sevdiğini ve aslında o iş için biçilmiş kaftan olduğunu anlatana kadar en başında bu cümleyi kursaydın da anlardık biz.
    ... almisken iyisi olsun
  4. 4.
    gülşah buzlu nun albümündeki şarkılardan birisinin adıdır. tırt ama olsun.
    ... w for whatever
  5. 5.
    http://www.zaytung.com/haberdetay.asp?newsid=200512
    ... delicious