1. 51.
    60 yaşına gelse de "kalbi liseli kızlar gibi küt küt atan" modacı.
    - ayol olamaz mı?!
    3 -1 ... oyalanma
  2. 52.
    içimizdeki çirkefliği dışa vurmamıza vesile olmuş araçlardan biridir.
    ne tarz bir çirkeflik ?
    sıkıştığında, çare bulamadığında, yapılmaması gerekeni -normalde etik olarak doğru bulmadığımız halde- erkekliğe bok sürdürmek istemediğimiz için bel altına vurma çirkefliğinden bahsediyorum.

evet filmlerde görürüz hep. kötü kişiler baş rol oyuncusu ile baş edemezler. o evde yokken ya ailesini öldürürler ya evini filan yakarlar.

bana bu alçaklığı hatırlatan cinste bir çirkeflikten söz ediyorum.

yıllarca adamın cinsel tercihine saygı duyan, normal ve olağan karşılayan. hatta eleştirenlere karşı durup o "gay"i savunanların bugün siyasi olarak ayrıma düştükleri için o kötü adamlar gibi yapıp ipekçi'nin evini yakıyorlar.

vaktiyle cinsel tercihini yapmsandaki özgürlüğünü/kişiye özgülüğünü/dokunulmazlığını savunanların şimdi "muhafazakar gay" diyerek tükürdüklerini yalamaları dönekliğin dik alası..

erkekseniz çatıştığınız/katılmadığını/onaylamadığınız fikirlerini fikirleriniz ile çürütün. "ibne" "top" diyeerek değil

inanın ki çok acizce geliyor...ve kahraman rolünde oladığı halde siz kendiniz kötü adam rolüne bürüyorsunuz şu hayat dediğimiz filimde...

mert olun iki dakika. net olun. aşağılayarak, onuruna doğru hamle yaparak insanların haklılığınız tescillenmez...aksine haklı olsanız dahi boka boyarsınız dört tarafı.
    6 -3 ... balyancho
  3. 53.
    son açıklamalarından sonra ihya olmuş, içinde devlet parmağı olan tüm işler kendisine verilmeye başlanmıştır. konuyla ilgili daha ayrıntılı bilgi için ; http://www.hurriyet.com.t....asp?gid=180&sz=65577
    zaten bunun böyle olacağı belliydi. cemil ipekçi'nin aniden büyük müslüman kesilmesinin sebebinin, tanrı sevgisi değil para sevgisi olduğu aşikardı.
    tanımı da yapalım tam olsun; (bkz: yalaka)
    -1 ... regulus
  4. 54.
    türban çıkışı kendisine polemikten başka bir şey kazandırmamıştır. thy ihalesini vakko'ya kaptırmıştır bu muhafazakar eşcinsel abimiz.
    2 ... paleface
  5. 55.
    akp'ye oy verdiğini söylemesi üzerine,kendisini "islamcı"olarak niteleyen,lakin o kavramın mahiyetinin çok bol geldiği gazetelerin eşcinsel oluşunu bir anda gözardı ediverdiği şahıs,sabetay sevi'nin soyundan gelen modacı.

Ülkemizde ne kadar ilkesiz bir gazetecilik anlayışı olduğunun ispatı,"benim önüme engel çıkarmasın,akp lehine konuşsun,ne olduğu umrumda bile değil" zihniyetinin pragmatizminin son durağı.

kendisini islamcı zanneden ve akp'den hala 5 yıldır islami icraatlar bekleyen gafil ya da içten pazarlıklıların saflıklarına ve apolitik oluşlarına artık katlanamıyorum.

sen islamcıyım diyeceksin,sırf senin tezini destekliyor diye bir eşcinseli baştacı yapacaksın..

bu sun'ilikten bıktım usandım.
    3 -1 ... munferit kalabalik
  6. 56.
    Akp'den aldığı ihalelerle muhafazakar eşcinsel olan modacımız.
    -Şehrazat sana 300.000$ dolar versem muhafazkar eşcinsel olur musun?
    2 ... denizci86
  7. 57.
    bir dönem istanbulun çeşitli köşelerine inek figürleri koyan ünlü bir modacı.
    ... coffin
  8. 58.
    zamanında türbanlıları "türbanlarında ki koca koca vakko etiketlerini pardesü üstüne getiriyorlar." diye eleştirmiş,bugün ise "türban serbest bırakılana kadar defile yapmıycam" diyebilen bir bünyedir. bu nasıl muhafazakarlıktır ki "para" uğruna söylediklerinden 4-5 sene içerisinde değişmiştir.*
    1 ... spor tutkunu disi
  9. 59.
    "benimde içinde bulunduğum sınıf bu ülkeyi nişataşı dan ibaret sanıyor." gibisinden ulvi sözleri sarfetmiş sanat sevicisi.
    3 ... tavushavasi
  10. 60.
    hülya avşar'ın programında birçok kadınla da beraber olduğunu ve bir evlilik yaptığını açıklamış kişi. ayrıca kendisini çok yakışıklı buluyormuş.
    ... geras