1. 11.
  mesleginde iyi bir isim yapmıstır ve kendisi biraz bizim memleketli olur. bende ismail cem'in soyadııe değiştirdigi gibi kütüğümü değiştirsem mi ?
  1 ... karpuzkabugu
 2. 12.
  modacılıgından öte motorculuğu ile ön plana çıkan kişi..(bisan, mz, kanuni gibi)
  1 -4 ... martyns
 3. 13.
  öz olmasa da ismail cem in kardeşidir..
  2 ... canzone arrabbiata
 4. 14.
  (bkz: kaytan bıyık)
  ... 1isi
 5. 15.
  5 Ağustos 1948'de istanbul'da doğan ve etnik tasarımlarıyla tanınan ünlü modacı Cemil ipekçi, "Royal Academy of Art" Desen bölümünden 1971 yılında mezun olup, 1972-75 yılları arasında hazır giyim üzerine stilist olarak çalıştı ve 1975 yılından itibaren de kendi moda evini kurarak, özgür tasarımlarını "Tzagne" isimli butiğinde gerçekleştirmeye başladı. Cemil ipekçi, 1979 yılında Tzagne'i Nis'e de taşıdı ve 1984 yılına kadar istanbul'da ve Nis'de olmak üzere iki butik birden çalıştırdı.

  1984'de yeniden ülkesine dönüşüden bugüne değin yaşattığı tasarım evi Haute Couture!... Bundan önceki son on yıl içinde gerçekleşmiş bütün tasarımları Eski Anadolu Uygarlığı'nın izlerini taşırken, Haute Couture'le cağdaş gece modasına şaşırtıcı bir dönüş yapan ipekçi, 90'lı yıllarda yeniden özüyle buluştu ve böylece etnik çalışmalarına ara verdiği geçiş dönemi 92'de "Suzeni" ile sona erdi.

  "Elbise, giyinme, örtünme fantezisidir" diyen ipekçi, moda hakkında şunları söylüyor: "Giyinirken insan herşeyden ve herkesten önce kendini tatmin etmelidir. Sokaktaki insanı, sık bir kalabalığı yada silueti çizilmiş bir çağdaş tarzın teorik bekçilerini değil, kendini memnun etmelidir. Giyim, güne nasıl uyandığın, neler hissettiğin, hüznün ve neşeyle ilgili olarak değişkenlikler, sürprizler taşımalı. insanlar hep beraber bugün ne giyeceklerine karar veriyorlar. Ya da hep birlikte belli renkler taşıyorlar vitrinlere doğadan. Günün modası demek kendine güvensizliğin çağdaş adıdır ve insan yeni biçimini savunmasının bir yoludur".
  1 ... tyrant
 6. 16.
  osman tamburacı'nın gay versiyonu. "osman tamburacı ile tasak geçiyorlar mıdır acaba bunun yüzünden?" diye düşünmeden edemiyor insan. çok benziyorlar birbirlerine.
  6 -1 ... uieat
 7. 17.
  seçim sonucuyla ilgili olarak yaptığı açıklamayla kendine hayran bırakmış modacı.
  4 -2 ... desiree
 8. 18.
  (bkz: bir akp li olarak cemil ipekçi)
  2 -2 ... cutcut
 9. 19.
  acaba yavuz sultan selim' e de benziyor mu diye düşünülesi şahsiyet.
  2 -5 ... bagwell
 10. 20.
  seçim sonrasında habertürk te eskiden solcu olduğunu söylemiş kimse. söylediğine göre pek çok kez içeri de atılmış. yoksaaa. (bkz: tecavüzcü gardiyanlar)
  2 ... isildur