bugün

Komple müzisyen olan bir insan. aslında o bir jazz davulcusu ama onu bu şekilde tanımlamak kendisine büyük haksızlık olur diye düşünüyorum. uzun yıllar istanbul piyasasında davul ve perküsyon çalmış, tenor saksafon konusunda da bir o kadar meziyetli şu an yaşamına Kocaeli'de davul hocalığı yaparak devam ediyor. 28 yıllık müzikal geçmişinde çalışmadığı isim yok gibi. Şu an her ne kadar müzisyenlere ve piyasa koşullarına karşı almış olduğu negatif tutum nedeniyle icracı olarak sahnelerde ya da albüm kayıtlarında kendisini göremesek de eğitici olarak gerçek müziği ve onun temeli olan ritmi kocaeli'de öğrencileriyle paylaşıyor.

eşsiz bir müzik zevki ve arşivi olan bu güzel insan müzikle uğraşan her insanın mutlaka tanıması gereken, deneyimlerinden faydalanılması gençleri müzik konusunda bir adım öne geçirecek, fırsatı bulunursa mutlaka birlikte bir şeyler çalınması kişiye çok büyük artılar katacak biri. hiç yoktan oturun müzik konuşun, o zaten derin bilgisi ve sizi tanıştıracağı yeni müzisyenlerle sizi avcunun içine alacaktır..

anlayacağınız türkiye müzik piyasasına bir kaç beden büyük gelen bu adam sevilmesi bağırlara basılması gereken biri. *
güncel Önemli Başlıklar