1. 1.
  cemevinde pkk dhkpc propagandası
  Cidden akıl tutulması kimse kusura bakmasın. Aleviler atatürk maskesi takarak çatır çatır mezhepçilik yapıyor ve cemevleri terör propaganda merkezi haline geldi.
  7 -8 ... karniyarik ici
 2. 2.
  Üzmüştür.

  Gerçek alevilik bu değil.
  3 -1 ... frekans
 3. 3.
  harbiden insanın kusası geliyor bu nedir ya. atatürk, ali, rojova. bana alakasız üç şey söyle deseler sırıtmaz bu kelimeler.
  4 ... pulvis
 4. 4.
  Valla bu değil diyorlar ama ben daha mezhepçilik yapmayan , sol terör örgütlerine maşa olmayan , türklüğe islama saldırmayan alevi görmedim. Sadece atatürkçüyüm diyen gördüm onlarında atatürkle zerre alakası yok. Bugün ki chp net gerçekleri vuruyor artık.
  4 -4 ... karniyarik ici
 5. 5.
  Şunu bile örtmeye çalışanlar sırf camiler yok propaganda yeri imiş de. Hangi camide gördün parti veya herhangi örgüt propagandası. işte klasik zihniyet. Abicim kabullenin alevilik şuan terör örgütlerinin güdümünde bu 50 yıldır böyle. Bunu kapatmak içinde atatürkçü görünüyorlar. Ben islamı sahiplenen koruyan destekleyen alevi görmedim. Ben müslümanım diyorum o diyor ben aleviyim kimse kusura bakmasın gerçek bu. Ortada ben sunniyim diyerek gezen yok. Müslümanım diyor. Ölen müslüman olunca ister 1000 tane ses yok. 1 alevi ölünce hep biz ölüyoz diye acıtasyon ve mezhepçilik artık cidden yeter.
  2 -3 ... karniyarik ici
 6. 6.
  Türkiyede ibadethanelerin hali bu. Cami mi cemevi mi kaldı mk ülkesinde?
  ... yok herif