1. 0.
    Bir eylem belirleyin, Mesela sikmek olsun. ilk önce tekil şahıstan sikmekle bir cümle kuruyoruz:

-Seni günde altı kez sikmek istiyorum. (daha sonra emir kipiyle bir eylem isteyelim) Domal.

Şimdi çoğul biçimde soru şeklinde benzer bir cümle kuralım:
    -Başkaları da mı altı kez sikilmek istiyor. Domalsınlar.

Şimdi de açıklama kısmına geldik. Emir kipi devamındaki hislerimizi yazalım:

-Halbuki domaldığında altı kez demiştim sana(tekrar aynı kelimeyle başlayalım ikinci cümleye).
    -Halbuki seni sikerken çok bağırmayacağını düşünmüştüm.

Şimdi hislerimizin duygularını yazalım fakat çoğul biçimde. Çünkü o da hissediyor( yazılan kişi):

-boşalmaktı tek arzumuz sabaha kadar boşalmaktı.(gördüğünüz gibi kelime tekrarları var)

Şimdi de üç beş cümlelik hikaye anlatacağız. Ama hikayeyi anlatırken duygu ve çoğulluk katacağız arada.

-arkadaşlarla oturuyorduk bir mekanda.
    -nasıl içmişlerdi altlarına da işemişlerdi.
    -bilmiyordu kimse ama hiç kimse
    para sıçtığımı.

Şeklinde oluşturduğumuz örnek yazımıza bakalım. Absürd bir hikayemiz var değil mi? Olay da bu zaten.

Açıklama: bu yapılanların hepsi gerçeğinden daha anlamlıdır. işin özü ise anlamsız olmaktır, ne kadar anlamsız olunursa o kadar anlamlı olunmuş olacaktır. Hepinize iyi kız tavlamalar, şiir yazıp depresif takılmalar. iyi günler!
    6 -10 ... herteldenyazar
  2. 1.
    Yazdığım en güzel rehberlerden biridir.
    ... herteldenyazar
  3. 3.
    saçlarına sabun köpüğü gibi akıttım
    düşler kanatlı şimdi
    bir de makita kırıklığı içimde
    ah ne yılgın skim
    sahi sayın kadın seni ne zaman skim

tarzı saçma sapan boş bomboş saçmalama rehberidir.
    1 ... telefoncu ekrem ii