1. 1.
  CHP 'nin Eskişehir'den 3.sıra milletvekili adayı imiş.Yazılanlara göre uzun zamandır Yılmaz Büyükerşen'in de avukatlarından birisiymiş.

  Facebook'ta bir konuşmasını dinledim. Mantıklı ve düzgün konuşuyordu.Sesinin bazı yerlerde titremesi bana samimiyet göstergesi olarak geldi. Amatörlükte olabilir tabi ki.Konuşmasında geziye vurgu yaptı ve siyasete kızının geleceği için girdiğini söyledi. Risk almak için iyi bir sebep. Seçilirse meclis yaş ortalamasını aşağı çekecek gibi gözüküyor. Oturup rahatça konuşabileceğiniz birisine benziyor.

  Bu şehirle ile ilgili garip bir underrated durum var. içinden çıkan bir sürü düzgün insan var ama nedense pek dışarı açılmazlar. Dolayısı ile de pek bahisleri geçmez.

  Siyasette konuşurken tükürükler saçan, dinlemeden duvar gibi karşı tarafın üstüne yıkılmaya çalışan , kravat takınca adam oldum sanan tiplerden baymış olan benim gibi bünyelere iyi gelecektir diye düşünüyorum. Siyasete adımını yeni atan birisi için iyi bir sıralama gibi geldi ama Eskişehir 3 tane çıkarması zor duruyor.

  Umarım kızını mutlu bir gelecek bekliyordur ve biz de nasipleniriz biraz.
  ... feridunferman