bugün

su götürmez gerçektir. tecrübe ile sabittir
yazar burada çok fazla cemaatçi hatun götürdüğünü belirtmiştir.
(bkz: türbanlı fantezi)
(bkz: kapalı kutu)
(bkz: düzeysiz başlık ve entryler)
(bkz: iftirayla sabittir)
(bkz: insan herkesi kendisi gibi sanır)
onlarda insandır, doğal ihtiyaçları vardır. kaldı ki sevişmek sadece başı açık insanlara özgü bir işlev değildir.
bunu idda edenin moron olduğu gerçeğini değiştirmez.
(bkz: geçen yine sevişiyorum)
(bkz: abazan tespitleri)
bunu cemaat yerine mektebe götürmüşler.

(bkz: naparsın milli heyecanlar)
provokasyon amaçlı ve tutarsız bir genelleme.
her başı açık kadının orospu olmadığı gibi her başı kapalı kadınında anında vermediği yanlış ve anında eksilenmesi gereken bir genellemedir.

edit: kötü bişey demedim ulan eksilemeyin.
insan daha önceden söyler di mi. yıllarca mutluluğu uzaklarda aramışız.
şakirt/cemaatçi - ateist/kemalist çekişmesinde ortaya atılan yeni bir kafa sken zırva. ben yoruldum amına koduklarım sizin zırvalarınızı okumaktan, siz hala yorulmadınız. körpe dimağlarını sktiklerim.
(bkz: gülhane)
eskiden solcu kızlar kolay verir geyiği vardı şimdide bu mu çıktı. kadınlara yapılan bu çirkin muamele bitsin artık. sevişmek insan doğasının en önemli unsuru. türbanlı yada açık bırakın istediklerini yapsınlar. çabuk versinler insanın anasını ağlatmasınlar. mutlu mesut sevişe sevişe yaşayalım. bu bir basitlik ve aşşağılama tanımı olmaktan çıksın. yaşasın anında veren bütün kadınlar, yaşasın seks, yaşasın aşk. kahrolsun namusculuk!!!
(bkz: üst minare alt ker**ne)
(bkz: külliyen yalan)
sallamasyondur. nitekim değil vermek elini bile tutturmazlar. bu kadar tutucu olmaları ve sadece evlenicek erkek aramaya odaklı olmaları bence yanlıştır. "evlenicek erkek aramak" derken yanlış anlaşılmasın kariyerini de yapıyor , işini de yapıyor , ama flört dönemini uzatma taraftarı değiller. flört de en fazla öpebiliyorsunuz bunları o da kartlarınızı çok iyi oynarsanız.

ama çakma solcular öylemi? aahh ahh , 2 tane lenin dedinmi , bir tane de marksist dedinmi tamamdır.
ilk buluşmada eve çağırırsınız azıcık nazlanırsa "yoksa bu toplumun senin üzerinde kurduğu baskıylamı bunu yapıyorsun , marksist, leninist, komünist hede hödö..."
hop 5 dakikada yatakta...
lan not istedim not bile vermediler amk bu alan nasıl alıyor acaba diye insanı serzendiren öneridir.
size nasıl veriyorlar hacı bize vermediler?
erkek görmeleri durumunda olacak durumdur.
halk arasında üstü minare, altı kerane şeklinde bilenen durumdur. haa gerçek midir, orası bilinmez.
"çamur at;tutmasa bile izi kalır" düşüncesiyle girilmiş entrylerden biridir.allah bu tür zeka özürlülere akıl fikir ve basiret versin.
Görüşünün herzaman arkasında olanlar bu kapsama girmez . Elinin ucu cemaate girmiş kimse cemaatçi değildir .